Чарочка діда• 31 августа в 15:37
Колега сказав що я попаста мавпа. Як йому помститися?
Соня-сонятко• 31 августа в 15:38
Скажіть, що сам такий і покажіть язика. Можна ще додати бе-бе-бе
Леопардові панчохи• 31 августа в 15:39
Закохайте його в себе, а потім ігноруйте
Хай знає, що навіть попаста мавпа на нього не ведеться
Чарочка діда
• 31 августа в 15:40
Ответ дляКрем для арбуза
А ви шо? Не попаста?
Ні, я нормальна
Голова колгоспу• 31 августа в 15:40
Ну, якщо врахувати розділ, в якому ви створили тему - то подайте на нього в суд.
Крем для арбуза• 31 августа в 15:40
Ответ дляЧарочка діда
Ні, я нормальна
Може він вам комплімент хотів зробити, і розгубився
Чарочка діда
• 31 августа в 15:42
Ответ дляКрем для арбуза
Ну якийсь дивний комплімент
Угги_в_горошек• 31 августа в 15:43
ви варті одне одного... нормальні колеги до нормальних жінок так не кажуть
Крем для арбуза• 31 августа в 15:43
Ответ дляЧарочка діда
Ну якийсь дивний комплімент
Я ж не знаю як ви там з колегами спілкуєтесь
Чижик Пижик• 31 августа в 15:45
Ответ дляMs. Dolly
Схудніть йому на зло
Ага, шоб попа запала.
Ото я б я із-за кожного крокодила знущалася над своєю попою.
Чарочка діда
• 31 августа в 15:50
Ответ дляИрина_Б_
он ни с того ни сего подошел вам это и сказал? Наверное есть предистория?
Він дуже сильно накосячив на роботі, я була зла на нього і сказала йому залишитися на роботі довше і все виправити. Він кричав що не залишиться бо п´ятниця. Я сказала що тоді я все розкажу директору, а він обізвав мене попастою мавпою і послав в опу.
Місячне Сяйво• 31 августа в 15:51
скажіть що в вас попа як у кім, а він просто не шарить, бо перчик малий
Ответ дляЧарочка діда
у вас симпатия)
Сірничок• 31 августа в 15:52
можно при нем начать есть бананы..а по идее я бы сказала, что лучше быть жопастой обезьяной, чем тупым импотентом. похудеть то можно - а вот мозги уже не нарастить, и хрен не поднять..
Намалюйте та ігноруйте,нормальний мужик так не скаже дівчині що б там не було.І подумайте над самооцінкою чому вас зачіпають слова якихось недомужиків.А якщо зачіпає бо й самій щось не подобається у фігурі то просто схудніть,не для нього а щоб бути красивою.Але пам´ятайте що та ж Джей Ло шикарна з такою фігурою
Стриптизерка• 31 августа в 15:53
Ответ дляИрина_Б_
у вас симпатия)
Это типа ’ Ешь, тигра рогатая!’(с) )))?
Чарочка діда
• 31 августа в 15:55
Ответ дляИрина_Б_
у вас симпатия)
Ну мені здається що в дорослому чоловіку не нормально так виражати симпатію. Така поведінка нормальна лише в школі у класі 5-му.
Стриптизерка• 31 августа в 15:56
Ответ дляЧарочка діда
Носите джинсы, которые вашу попу подчеркнут, пусть слюнями подавится)) Лучшая месть будет)
Ответ дляЧарочка діда
Блін якщо ви його керівник то пошліть його в опу самі,т.е. скажіть директору і хай звільняє,він не має права так розмовляти з жінкою тим більше з керівником коли ще й не прав.Зазвичай таких хамів просто звільняють,тут не про помсту,це просто недопустимо
Чарочка діда
• 31 августа в 15:58
Ответ дляМоже ще третю?
Образа все таки на попасту, чи на мавпу?
Образа на хамське відношення до себе