Кидстаффовна• 31 августа в 19:13
Что у вас на ужин?
У меня просто гречка)
Единорог помог• 31 августа в 19:15
Макарони вверху із сиром і сосиска гриль, щойно повечеряли. Зараз пʼю каву із ромашкою Петіною
Тримаю свічку• 31 августа в 19:17
Картошка жаренная, крылья на гриле и салат. Это детям) Себе только салат + вино
Шалена красуня• 31 августа в 19:17
У нас чоловіком ковбаски на грилі і овочевий салат, у дітей парові індичі котлетки і картопляне пюре.
Кому там слова не давали• 31 августа в 19:19
Запеченная скумбрия и салат из помидоров с зеленым луком.
Хочу на Балі• 31 августа в 19:21
Сьогодні день шаурми - робила і на обід, і на вечерю. Традиція - їсти шаурму тільки влітку, тож закриваю сезон)
Ондатрова шуба• 31 августа в 19:42
Ответ дляМайор Медуза
Страшный сон
А в мене реальність
Зламала ногу
Треба тепер їсти свинячі ноги і вуха
Зламала ногу
Треба тепер їсти свинячі ноги і вуха
СережкинаЯ• 31 августа в 19:44
Ответ дляПищалка
Дочистила селедку, сейчас картошку в пюре потолку и будет ужин
Капец, слбнки потекли. Девочки, кто знает, после пилонефрита, сколько +/- сидеть на диете, когда уже можно селёдочку( я просто на одном кусочке не остановлюсь )
ГороховаЯ• 31 августа в 20:02
Ответ дляКнопус
Восьминіг з картоплею
Ось так подивишся і сум такий бере....
Краще якимось кусками щоб і не розуміти що перед тобою одне із найумніших витворів природи....
Чумачечая_• 31 августа в 20:08
Ответ дляГл. Амурная
фото
В моєму дитинстві у нас були такі самі тарілки)💙
Кнопус• 31 августа в 20:13
Ответ дляГороховаЯ
Ось так подивишся і сум такий бере....
То ми його потім нарізали. Його варять цілим
Пожарник• 31 августа в 22:16
Ответ дляХочу на Балі
Вы после того фургона с замороженными собаками можете есть ее?)
Хочу на Балі• 31 августа в 22:32
Ответ дляПожарник
1. Шаурму я завжди роблю сама і з курятини.
2. Вже всі в курсі, що уся ця історія з фургоном собачатини, яку везли на шаурму в Миколаїв - то брєд преси, Куркуріної і якоїсь придурковатої депутатки, яка тупо збрехала для хайпу. Вже і від поліції є інфа, і договір між фірмою з Дніпра і крематорієм з Одеси показували, і навіть накладну на той груз і фото машини зсередини зразу після аварії. Не було там ніякого фургона, повного собачатини.