Лінива, не каюсь• Изменено 02 сентября в 00:51
У Вас були ситуації, коли на Вас визвірялись іноземці?
Періодично відвідуємо відкритий басейн, знаходимось в Німеччині. Декілька днів тому дитина забула свій мʼяч для гри в воді. Сьогодні йшли і побачили його (як ми думали наш), забрали. Ми одразу пішли у роздягальню і не встигли зачинити двері, як нам почали стукати, ми відкрили. Стоїть дівчина підліток, показує на нас, поруч (певно) її батько кричить мало не з матюками, що моя дитина забрала мʼяча. Це при тому, що я спостерігала і коли ми підійшли до мʼяча там нікого не було, це був кінець дня.
Виявилось, що це їх мʼяч, який просто лежав біля води. В нас такий один в один.
От мені цікаво, чому такий неадекватний крик у нашу сторону? Тому, що почули українську мову? Ми спілкувались між собою, коли йшли до роздягальні. Більш ніж впевнена, що аби це відбулось з німцями - той чоловік вів би себе адекватно.
Вперше зіштовхнулась з таким типом і дуже неприємно стало, що, не розібравшись, на нас наїхали мало не з матюками
Вероятненько• 02 сентября в 00:49
Сколько нынче за вброс платят? Гугл переводчик подвёл в писанине.
А шо такое? Чё писанину подрихтовала?
Повітруля• 02 сентября в 00:50
тому що ви взяли чужу річ ( з його точки зору вкрали) в них так не прийнято
орати це не привід звичайно але це ж німці ) вони не виховані)
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 00:53
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
отдайте им этот долбаный мяч и извинитесь)
Вже давно віддали і вибачились, пояснивши, що переплутали його з нашим. Але той чоловік навіть слухати не хотів, ні слова не сказав нам у відповідь
Анонимарик• 02 сентября в 00:53
Веселые люди. Шли-шли, видят мяч лежит, потом им пришло в голову, что это их мяч, они взяли и пошли
Блондинка в Шоколаде• 02 сентября в 00:53
Какая вы нежная, накричали на нее. По заслугам же, нафига немцу разбираться случайно или нет. Взяли чужое, получили в ответ. Скажите спасибо, что в тыкву не дал. И причем здесь национальность?
Ниф_ниф• 02 сентября в 00:54
Охренеть. Спёрли чужую вещь, пока хозяева не видели и еще возмущаются.
Чижик Пижик• 02 сентября в 00:54
А что так можно, я недавно в бассейне браслет потеряла, пойду гляну может кто то уже в таком ходит))) нужно снять!
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 00:55
Ответ дляАнонимарик
Ми не йшли, ми відпочивали поруч і коли збирались йти (закриття басейну) побачили це злощасний мʼяч. Він не вартий тих нервів. А мені досі не по собі від ситуації
Анонимарик• 02 сентября в 00:55
Ответ дляЧижик Пижик
Идите прямо в ювелирку, тыкаете пальчиком в понравившийся браслет и говорите ’Это мой’
Хвильоватиша• 02 сентября в 00:56
Можно подумать украинец бы не кричал, если б у него сперли мяч на глазах.
Чижик Пижик• 02 сентября в 00:56
Ответ дляАнонимарик
Тоже вариант))) не додумалась! Спасибо за идею
Мальдивирую• 02 сентября в 00:56
Я работаю в супермаркете, на кассе, у меня еще и не такие ситуации были , когда на меня вызверялись иностранцы. Меня бы ваша ситуация вообще не зацепила это цветочки
Маурита• 02 сентября в 00:57
Ответ дляВероятненько
А шо такое? Чё писанину подрихтовала?
Женщина, не подсказывайте, оно ж как ИИ, учится🤫😄
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 00:57
Тобто аби хтось з вас забув/загубив річ і знайшов її в тому ж місці через декілька днів - Ви б сказали: «це точно не моє»?
При чому тут браслет? Це був мʼяч зі спортивного магазину, їх таких десятки може бути в один день. Так само, як палиць для купання, які продають лише в декількох кольорах.
Та_все_ок_будет• 02 сентября в 00:58
То есть в Украине вас бы поблагодарили и одарили улыбкой за спёртый мяч?
Маурита• 02 сентября в 00:58
На ринг выходит критика: декилька днив тому вы забыли мяч и решили, что сегодня это ваш лежит, ждет вас там, одиноко рыдая, отбиваясь от уборщиц 🥲
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 01:00
Ответ дляТа_все_ок_будет
Звісно, ні. Але підійти постукати і сказати: вибачте, але Ви взяли наш мʼяч. Я б відповіла, що ми такий самий загубили. І якщо це Ваш - прошу вибачення.
А не одразу накидатись з криками, ніби я в нього з рук його вирвала і побігла
Маурита• 02 сентября в 01:00
А, вообще, да, есть такое. А как вы хотели, вы что думали, что наши там будут равны?..
тут даже кассирши в кассах такое творят) в некоторых странах. Печально.
Чижик Пижик• 02 сентября в 01:01
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так вы его потеряли несколько дней назад и сами сказали что таких мячей много и темболее в бассейне, нужно идти к персоналу бассейна!
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 01:01
Ответ дляМальдивирую
На жаль, співчуваю. За сферу обслуговування, де наші дівчата працюють, багато негативних відгуків. Іноземці зневажливо ставляться до наших
оксюморон• 02 сентября в 01:02
Ответ дляМаурита
Нам! все! должны!
Та_все_ок_будет• 02 сентября в 01:06
Ответ дляЛінива, не каюсь
Господи, неужели вы думали, что все иностранцы няшки? Они такие же разные, как и наши. Неадекватов полно вокруг. Мне вон чуть морду не набило одно быдло, за то что я просто тихо ехала на своей машине за ним, пока оно в развалочку шло по проезжей части)) оглянулся и испугался, что сзади машина и просто начал орать не своим голосом на всю улицу😂. Придурошное не имеет нации)
Маурита• 02 сентября в 01:08
Ответ дляоксюморон
Нам! все! должны!
Ну вот и немцы в бассейне так подумали, видимо😏уплатив налоги. (Я сейчас не осуждаю тех, кто выехал, реально, лишившись жилья и из соотв областей)
Лінива, не каюсь
• 02 сентября в 01:09
Ответ дляЧижик Пижик
Це зараз можна сісти і продумати, як краще було зробити, а тоді це був кінець дня, людей біля води не було. Дитина каже: «дивись, наш мʼяч!».
Все. Ніяких домислів, планів на чужий мяч за пару євро ми не будували 🤣