Сундучок с каникулами• 04 сентября 2024
В чем вы крестили ребёнка ?
Здраствуйте , в чем крестили ребёнка , в белой одежде или можно другого цвета , у меня мальчик , а крыжма тоже может быть другого цвета , можно чтобы это было полотенце ?
Я_канеша_извиняюсь• 04 сентября 2024
Неужели цвет действительно имеет значение?
Вы думаете, вас выгонят из церкви?
Сундучок с каникулами
• 04 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы думаете, вас выгонят из церкви?
Нет , я так не думаю , просто интересуюсь
Летчица• 04 сентября 2024
Я була хрещеною. Купувала білий костюмчик і крижму іменну. Спочатку дитинка була в своєму одязі, після хрещення одягли білий
Не худа ні разу• 04 сентября 2024
я хресна 3 дітей. Старша дівчинка - костюмчик і кольоровий рушник, середня похресниця - було платтячко і великий м´який рушник, найменший похресник - зелений костюмчик і великий м´який рушник.
Свого хрестили в білому костюмчику і був великий рушник, під ним біла пелюшка, спочатку загорнули в пелюшку, потім в рушник, бо була вже осінь на вулиці
Не худа ні разу• 04 сентября 2024
ми коли хрестили старшу, то батюшка сказав що без різниці якого кольору крижмо, по суті це кусок тканини, головне щоб потім ним дитина користувалася. Бо раніше, з крижма шилась перша сорочка дитині а оскільки таку тканину не фарбували, то і пішло повір´я, що лише білого кольору крижмо
постою_послушаю• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы думаете, вас выгонят из церкви?
Ну, в Церкви много символизма, белый цвет символизирует очищение от греха, рождения для новой жизни во Христе. Именно поэтому крыжма должна быть белая. Это может быть просто кусок ткани, но белый.
А вот костюмчик, в котором принесут и унесут ребёнка, может быть любого цвета, это не имеет значения вообще