05 сентября в 08:11

Чергова фармкорпорація просить 3600 дітей на досліди. Covid вакцини випробовуват

Чергова фармкорпорація просить дітей на досліди.

Novavax пропонує батькам до 3000 доларів за участь їхніх дітей у випробуваннях вакцини проти COVID-19 на етапах 2/3 для немовлят та дітей віком від 6 місяців до 11 років. Дітям також обіцяють подарувати м´яку іграшку.

Досліджуваним зроблять три ін´єкції, і вони відвідають клініку 8 ​​разів. Батьки, у свою чергу, мають вести записи про те, як вакцина впливає на їхніх дітей. Деяким дітям можуть знадобитися ще два додаткові щеплення.

У випробуванні беруть участь 3600 дітей із США та інших країн.
Len00K 05 сентября в 08:38
Ответ дляKot_v_meshke
Ок. Человек в сша соглашается за деньги отдать ребенка на опыты. Наши с вами действия? Летим в в штаты ищем его и уговариваем этого не делать?
Отдать ребёнка на опыты
автор -Ань- 05 сентября в 08:41
Ось 12-річна дівчинка, жертва таких експериментів:
Alex_Kri 05 сентября в 08:43
Почему меня смущает эта новость. Я в работе пользуюсь препаратами, которые все запрещены для использования детям до 4 лет. И запрет этот связан только с тем, что их не тестировали при этом возрасте. Так как согласно законодательству в развитых странах тестирование провести нельзя
valleriya14 05 сентября в 08:45
Ответ дляNatalia505
Тут немає поняття нормально. Досліди на дітях не можуть бути нормою.
Ну вы же знаете наверное, что все лекарственные препараты на конечном этапе испытывают на людях? Как вы себе представляете проведение испытания каких-нибудь жизненно важных препаратов для детей? На ком это нужно делать? Если в дальнейшем это лекарство будет спасть жизни сотням детей.
Natalia505 05 сентября в 08:45
Тут,автор вакцинувалися з різних причин. Одна мадам тільки тому що в неї був ремонт, її в будівельний магазин не пускали. Коли там, де має бути мозок, кісіль, таким людям взагалі складно щось донести. Завтра її не пустять в магазин з парфумами, вона дитину заведе вакцинуватись. Тупість породжує страшні речі.
Natalia505 05 сентября в 08:49
Ответ дляvalleriya14
А в чому різниця поміж дітьми і дорослими? ДЄлать це потрібно за згодою, на дорослих. Або коли в дитини виходу іншого немає і вона тяжко хвора. Коли це питання життя і смерті. Якого біса на здорових?
valleriya14 05 сентября в 08:49
Ответ дляNatalia505
В смысле в чем разница между детьми и взрослыми? вы это на полном серьёзе спрашиваете? Вы своему ребенку, когда он болеет, даёте те же препараты, что и для взрослого предназначены? В тех же дозировках и составах?
Natalia505 05 сентября в 08:54
Ответ дляvalleriya14
Тоб то ви вважаєте що треба досліди робити на дітях? Без права вибору? То що це як не нацизм і гітлерівська германія в 41-45? Хоча це вже давно суспільству намагаються запихнути як норму. Примус як норма життя.Доза змінюється, ніякої проблеми в зміні дози немає. Людина з усіма функціями людина, в 10 і в 45.
Olvia1987 05 сентября в 08:53
Ответ дляNatalia505
І будуть вливати мільярди. В той час коли в Африці діти не мають доступу до питної води, їжі і освіти. Питання, чи прагнуть вони рятувати людство, чи все ж таки добити?
Не мають доступу до питної води,їжі і освіти.По перше,в яких саме африканських країнах таке?А по друге, населення Африки росте шаленими темпами.
Natalia505 05 сентября в 08:57
Ответ дляOlvia1987
Ну і? Як це змінює, те що на дітях не можна ставити досліди? Це нічого спільного з людяністю, мораллю, цінностями людськими немає.
Marinka152 05 сентября в 08:59
Ответ дляvalleriya14
Ну и? Предлагает же, а не насильно делает. Родители принимают решение, за деньги. Их выбор. В чем сенсация?
Шикарна логіка тобто якщо наприклад люди продадуть дітей на органи, то теж це просто вибір батьків.просто за гроші ?!
Розумію, що останні роки активно стирають останні межі і намагаються ввести за норму, що розпоряджатися чужими життями це дуже навіть норм. Але кожного разу люди таки умудряються пробити дно.
Natalia505 05 сентября в 08:59
Ответ дляMarinka152
Сто відсотків.
Marinka152 05 сентября в 09:08
Ответ дляKot_v_meshke
Господи, да большинству все равно. Лично я не пойду проверять эту сенсацию, потому что мне как то все равно, на что люди согласны за деньги 🤷‍♀️. А автор этой темы известный антипрививочник, эксперт в области ковида.
Вам то все одно...але ж вам жити потім поруч з цими людьми.Потім ці люди з домінуючим стадним рефлексом і повною відсутністю критичного мислення вчать ваших дітей, придумують закони, яких ви ж і повинні дотримуватися , мають право голосу на виборах і т.д.
Озирніться - це наслідки того, що ’ більшості все одно’.
Natalia505 05 сентября в 09:06
Ответ дляMarinka152
Какая разніца... Вони своєї відповідальності не вбачають.
Voblochka-26 05 сентября в 09:06
Ответ для-Ань-
Спочатку використовували дітей з дит.будинків. А тепер експериментують і на дітях при живих батьках.
я не поняла - вам родителей жалко или подопытных детей?
valleriya14 05 сентября в 09:07
Ответ дляMarinka152
Продавать на органы-противозаконно. Проводить медицинские манипуляции-законно. Остальное лирика. Можно возмущаться, ахать, охать. Но по факту таки родители решают.
Natalia505 05 сентября в 09:08
Ответ дляvalleriya14
Покажіть той закон, який дозволяє проводити досліди на дітях. Ви зараз маніпулюєте.
Olvia1987 05 сентября в 09:08
Ответ дляNatalia505
А ви вважаєте себе відповідальною за всі злочини,які творяться в світі?Ну то здайтеся правоохоронним органам.
Natalia505 05 сентября в 09:12
Ответ дляOlvia1987
А до чого тут всі злочини? Ми говоримо в темі про байдужість, стосовно дитячої вакцинації, дослідів з нею пов´язаних.Я особисто і проти дорослої судилась в усіх інстанціях і в верховному суді. Якого мені здаватись правоохоронним органам? Я не закликаю ризикувати дітьми.
Kot_v_meshke 05 сентября в 09:13
Ответ дляMarinka152
Таких людей и без вакцин полно.
Natalia505 05 сентября в 09:15
Ответ дляKot_v_meshke
Таких людей и без вакцин полно.
Так навіщо це толерувати і збільшувати їх кількість? Давайте підтримувати здоровий глузд.
piratkas 05 сентября в 09:28
Ответ дляFilomena
Ступінь критичного мислення людей вражає. Приходить якийсь ноунейм, пише ля-ля-ля. Без указання джерела, але народ сприймає до глибини душі. Завжди цікаво читати ваші теми. Стає зрозуміло як легко людям вливати будь-що у голови.
Если допустить,что этот пост ля-ля-ля и просто подумать. А те вакцины,которые сейчас в педиатрии используют,на людях ( и на детях в частности)не тестировались? Вы хотите сказать,что детям вливают недоисследованный шмурдяк с непредсказуемыми последствиями?
piratkas 05 сентября в 09:30
Ответ для-Ань-
3600 дітей - це 7200 бестолкових батьків, які віддають своїх дітей на досліди.
Эти 7200 хоть за деньги отдают. У нас согласны колоть все,лишь бы провели соответствующую «разъяснительную работу».Ещё и сами заплатят.
Filomena 05 сентября в 09:56
Ответ дляpiratkas
Я хочу сказати, що автор вам навіть джерело не надає. Але більшість це не хвилює. В новинах і про чупакабру показували. І всі вірили. Гура теж багато пише і має купу прихильників. Напівправда дуже ефективний метод.
NYC 05 сентября в 10:05
Ответ дляFilomena
Конечно не даст автор источник, раньше давала ( на англ), но там было совсем не то, что автор писала. На ошибках научилась.
Хотя с другой стороны чем безумнее ложь, тем больше в нее верят, доказано Геббельсом
avicber 05 сентября в 13:13
Ответ дляvalleriya14
Для меня проблема в том что за ребёнка решает родитель, ради денег рискует его здоровьем.
avicber 05 сентября в 13:13
Ответ дляAlex_Kri
Странно. Обычно в развитых странах испытания на детях запрещены. Для этого есть неразвитые страны
Я думаю это фейк
Passiflora_ 05 сентября в 13:30
Ответ для-Ань-
В країнах є біднота та маргинали, тиким ті три тис за щастя будуть.