аромат Жука• 05 сентября в 10:40
Жіночі купе. Хто пробував, як вам?
Угадайс• 05 сентября в 10:58
Странный вопрос. Что имеется в виду, как вам? Вы не можете представить в купе с собой одних женщин?
Даю справку• 05 сентября в 11:07
Ответ дляУгадайс
Ну вот я не знаю, было бы мне комфортно ехать в женском купе или нет
Болтушка Му• 05 сентября в 11:28
Ответ дляKasya3112
Нормально, в прошлом месяце ездила. По факту получается целый вагон женщин и детей
Як раз діти і лякають в жіночих купе, хоча вони можуть бути і в звичайних купе. Люблю дітей, але коли їх багато і більшість не виховані, то для мене то жах
Ответ дляБолтушка Му
Ну я про це подумала, коли вже придбала квиток ;)) але нічого, у моєму купе не було дітлахів. Та, здається, і по вагону прям маленьких не було. Так що в принципі ніякого дискомфорту не відчула.