Здравствуйте) У ребенка 6 лет , выявили аллергию на пыльевого клеща. Скажите пожалуйста,кто сейчас лечится , сколько это стоит хоть примерно? Сколько в месяц?
Большое спасибо за ответ.
Не зви чайна• 05 сентября в 22:44
Купую, на три місяці вистачає, в коробці два балончика, на пильового кліща, ось недавно брали 13200 з доставкою.
Сосиска_Втесте• 05 сентября в 22:44
Ответ дляMariya 29
А на сколько его хватает? 1 баллончика.
На 3 мес где-то. Это если утром и вечером.
Не зви чайна• 05 сентября в 22:45
Ответ дляСосиска_Втесте
Дивно дочці алерголог казав тільки вранці під язик два пшика.
Не зви чайна• 05 сентября в 22:47
Ответ дляMariya 29
Подскажите пожалуйста, какие вы анализы сдавали перед первым приемом? Сдавали что-то на чувствительность?
Алерголог пропонував панель по скаргам. Дочка 3й рік на терапії..
Не зви чайна• 05 сентября в 22:49
Ответ дляMariya 29
Я вас правильно поняла, 1 баллончик = 3 месяца?
А по чем вы берете баллончик?
В наборі в коробці йде два балончика. Їх вистачає на 3місяці, 13200 з доставкою
Не зви чайна• 05 сентября в 22:53
Ответ дляMariya 29
А через сколько почувствовали ,что легче?
Точно не скажу якраз війна почалася, дочка почала приймати 18.01.22 дитина сама помітила що є дія. Десь в перші півроку може менше
Не зви чайна• 05 сентября в 22:54
Ответ дляMariya 29
В неї правда не було яскравої картини, випадково виявили. Алергія починалося тільки в бабусі. А вдома симптомів не було. А потім в розмові з алергологом виявилося що в неї вона давно.
Шкідлива молекула• 05 сентября в 23:03
Ответ дляНе зви чайна
А где покупаете?
Не зви чайна• 05 сентября в 23:05
Ответ дляШкідлива молекула
А где покупаете?
В аптеці замовляю .
Ответ дляНе зви чайна
Спасибо. У нас началось, вроде как ОРВИ, ОРВИ... А потом бронхит с обструкцией,и так уже 3 бронхита за 2-3 мес.
Сосиска_Втесте• 05 сентября в 23:43
Ответ дляMariya 29
А по чем вы берете баллончик?
2 баллончика набор. На 3 мес
Моя улюблена страшко• 06 сентября в 00:09
Подивіться наші вінницькі, у вигляді драже. Ми починали зі спрею, потім перейшли, за рекомендацією алерголога, на них. Набагато дешевше.
Не зви чайна• 06 сентября в 09:38
Ответ дляШкідлива молекула
В какой?
В Києві, на лук´янівці в інтернеті напишіть спрей від пильового кліща, але вони питають рецепт на нього.
Шкідлива молекула• 06 сентября в 09:50
Ответ дляНе зви чайна
Спасибо. Странно, разве это рецептурный препарат. У нас просто в заключении написано, рецепт не давали.
Не зви чайна• 06 сентября в 09:57
Ответ дляШкідлива молекула
Да. Звісно. Раптом ви його самі собі призначили.
Не зви чайна• 06 сентября в 09:57
Ответ дляШкідлива молекула
В мене є рецепт, синенький. Коли вперше напряму брали показували, і коли онлайн, то питали і прізвище лікаря теж.
Шкідлива молекула• 06 сентября в 11:42
Ответ дляНе зви чайна
Есть заключение аллерголога, где назначен препарат, но рецепт она не выдавала. Сказала, купите в аптеке.
На Алерон или Эриус тоже рецепт не просят, а это тоже препараты от аллергии.
Не зви чайна• 06 сентября в 11:55
Ответ дляШкідлива молекула
Хз. Я пишу про таке як в нас.
Моя улюблена страшко• 06 сентября в 15:57
Ответ дляБасина
Можете посилання на них дати?
Це було дуже давно. Вже не памʼятаю фірму чи точну назву. Виробник - Україна, Вінниця. Ряд побутових алергенів у формі драже.