Домашка• 06 сентября 2024
Догляд за обличчям підчас вагітності
Чи може хтось порадити креми чи інші засоби догляду за обличчям, які безпечні для вагітних?
Ті, якими користувалась до вагітності, довелось відставити через наявність небажаних речовин у складі.
Тепер шукаю нові засоби. Не хочеться перечитувати склад кожного крему, в пошуку заборонених кислот, ретинолу і тд.
Можливо, хтось вже досліджував цю тему і може порадити якийсь бренд чи конкретні засоби?
Марія -bb82• 06 сентября 2024
Medik8 ultimate day protect і advanced night restore. Сироватка liquid peptides, hyalu b5. Тонік в них універсальний є. Умивалка теж. Маска Atache green
ША! я прийшла!• 06 сентября 2024
А вы как е раньше использовали ? Сильно вредные? Не покупайте на Али или на разлив и будет хорошо
Домашка
• 06 сентября 2024
Ответ дляША! я прийшла!
У мене така лінійка була
Моїй шкірі підходило ідеально. Крем і серветки якраз встигла довикористовувати, а тоніка півпляшки залишилось. Ця серія з АНА кислотами, а їх не можна, на скільки я розумію
Домашка
• 06 сентября 2024
Ответ дляDasik_
Звідки ви це взяли? Кислоти можна.
Ну я не спеціаліст, тому інформацію можу взяти лише з гугла. Статей про це досить багато. Звісно, деякі джера стверджують, що можна ними користуватись. Але досить багато згадок і про зворотнє. Ось лише пару прикладів:
’Засоби для обличчя повинні мати м’яку дію, не містити різноманітних агресивних факторів, на зразок AHA-кислот.’ ()
’Аби убезпечити себе від можливих негативних наслідків, на час вагітності варто також відмовитись від висококонцентрованих АНА-кислот, серед яких гліколева, молочна та мигдалева.... ’ ()
Жена миллионера• 06 сентября 2024
Автор, вдумайтесь и запомните одну фразу, которую мне сказала аптекарша когда я пришла с аллергией на 7-м месяце: ’ Всё, что можно детям до 3-х месяцев жизни, можно и беременным’.
Детская линейка идёт без вредных веществ. Другой вопрос, что к этим средствам нужно привыкнуть (у взрослых более жирная кожа) - тот же самый детский крем сразу на себя толстым слоем не намазывать (столько жира взрослым не нужно), а точечно нанести на лицо, подождать пока под влиянием температуры 36.6 крем начнёт мягчеть, когда его можно будет малое количество по лицу размазать.
Вам прекрасно подойдёт детское мыло и шампунь 0+ месяцев.
Обычные дезодоранты под мышками использовать можно. Плод хорошо защищён плацентой.
Да и вообще, не переживайте. Если вы раз в неделю используете свой обычный крем + ничего страшного не случится.
Здоровья вам и лёгких родов! Здоровья вашему будущему ребенку и счастья!
мистерЛяпсус• 07 сентября 2024
Я уже не помню, чем пользовалась, но с подбором были проблемы. Во-первых проблемная кожа, во всех средствах была салицилка, которой нельзя пользоваться во время беременности. Во-вторых дикий токсикоз, из-за которого не переносила никакие отдушки. Вроде, что-то нейтральное из Clinique и Avene.
Сиреневая цапля• 07 сентября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Саліцилати не можна всередину! (Аспірин тощо). Саліцилка в засобах для обличчя в концентрації 1-2 відсотки ні на що не впливає.
Домашка
• 09 сентября 2024
Раптом ще комусь знадобиться, то знайшла ось такий ресурс (щоправда, англомовний)
Тут зібрано більше сотні брендів і зроблений аналіз їх продуктів, поділено на ті, які можна під час вагітності і годування груддю, і ті які заборонені.
Якщо щось в списку заборонених, то вказано, через який саме інгредієнт.
А тут просто перелік заборонених інгредієнтів:
Люди, які пишуть, що крім ретинолу, можна все -- почитайте заради цікавості )
Звісно, якщо мазьнутись кремом з забороненим інгредієнтом раз в два тижні, то нічого і не буде, але ж мова йде про регульне застосування, зранку і ввечері. А це вже зовсім інше.