ПотеряласЯ Я...• 07 сентября 2024
Чи правильне я прийняла рішення?
Так погано. Звикла уже.
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Сбежали из-под венца?
Сподівалась що зустріла того самого. 9 місяців стосункам. Важко.
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Може хто на картах розкине що? Хоча, завжди мимо було :)))
Матраскин Брат• 07 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Лучше сейчас, чем потом с детьми, собаками, делить квартиры, машины, дачи
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Та які діти. Я давно не дівчинка:) хочеться уже до кінця щоб разом. Скільки тут залишилось.
Але мізками розумію, що мужчина який любить, не відпустить. Тим більше сам мене вже пару тижнів доводив до розставання, як спеціально.
Томатико• 07 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вы разорвали отношения, были сразу довольны, теперь страдаете. Мужчина в чем/то обманывал, возможно алкогольная зависимость и/или он просто жил в удовольствие
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛапка
Любое ваше решение правильное в этом промежутке времени.
Ха, ви прям як гадалка:))) ні так, ні ні :))) а потім? Може таки не варто було? Може я в чомусь не права?
Лапка• 07 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Нееее))) у меня жизненный опыт
Слушайте свою интуицию. Даже если вы потом решите, что надо было сделать иначе - это опыт.
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Та розірвала я пару хвилин назад. І рада не була. Але проблеми були, тиждень вже мучилась, боялась прийняти рішення. Сьогодні довів по телефону. Найбільша проблема - не відчувала, що він дійсно мене любить.
Молода і нерозважлива• 07 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не ваш, скоро розійдетися ( це по картам) .
А це просто коментар: Він 100% розраховував на інше. А ви навіть сформулювати нічого не можете. Вам і жити так же важко, як пояснити в чому справа?
Молода і нерозважлива• 07 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ви по ночам не спите а розбираєтеся?) І як мужик на це реагує? Йому теж подобається розборки замість сну?
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я в іншій країні :)
ПотеряласЯ Я...
• 07 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Так а для чого тут пояснювати? Основна проблема - гроші :) ми з різних країн. 50/50 для мене неприйнятно ( було сказано на першому ж побачені). А потім згодом почалось. І ось.,, закінчилось.
Из Кукуева я• 07 сентября 2024
тю, повірте стосунки з постійними емоційними гойдалками і сумнівами не варті того , щоб ви в них вкладалися. не сумуйте, шукайте далі.
Печенюшка• 07 сентября 2024
Ви пожалкуєте і будете повертатися, бо любите його.
Він не побіжить за вами. Та якщо ви вирішите повернутися, буде з вами. Тільки нічого не зміниться у стосунках, якщо він справді не любить.
Я не гадалка, таке життя. Якщо б любив, не відпустив би.