Мрію про пончик• 07 сентября в 14:00
СОС чим залити готову качку? соус чи щось
Дівчатка є готова качка все ок мʼяка готувала в рукаві з яблуками і апельсином,і соевому соусі ,але мабуть не про маринувало ,тільки пару часів,тому вийшла без смаку),і ще специфічний присмак качки,чим можна виправити?може замочити в якомусь соусі ,є тєріякі ,соевий і апельсин ,що придумати ?
Щас ухожу• 07 сентября в 14:02
Качка і має бути зі смаком качки . Якщо препекоась ок і мʼясо мʼяке то нічого не треба з нею мудрувати
Мрію про пончик
• 07 сентября в 14:10
Ответ дляЩас ухожу
Довбаний телефон. Якщо пропеклась ок
Чоловіку не подобається ( ,тому тре соус і от в чому замочити хрін зна
З понеділка на дієті• 07 сентября в 14:11
Я тушкую у темному пиві, плюс соєвий, гірчиця діжонська, мед/
Позитивна• 07 сентября в 14:11
Я завжди натираю приправою сіллю ,і гірчицею.Яблука в середину.
Як зтушиться поливаю соєвим соусом з медом .
Смакота.
Мрію про пончик
• 07 сентября в 14:11
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В мене вже готова
Мрію про пончик
• 07 сентября в 14:13
Ответ дляПозитивна
Смакота.
Думаю може соевим змішати з теріякі
Губки-уточкой• 07 сентября в 14:13
Ответ дляМрію про пончик
А просто зверху притрусити трохи молотим перцем собі в тарілці він не може?
Моя мама любить перчене, я ні.
То вона собі завжди так робить.
Іноді і сіллю дрібною, бо любить пересолене.
Моя мама любить перчене, я ні.
То вона собі завжди так робить.
Самая СоветЧиваЯ• 07 сентября в 14:14
Я би спробувала мед, соєвий та апельсиновий сік/ цедру змішати.
Мрію про пончик
• 07 сентября в 14:14
Ответ дляГубки-уточкой
Моя мама любить перчене, я ні.
То вона собі завжди так робить.
Моя мама любить перчене, я ні.
То вона собі завжди так робить.
Ні,він гурман і мисливець в мене)
Щас ухожу• 07 сентября в 14:19
Ответ дляМрію про пончик
Ні,він гурман і мисливець в мене)
Якщо мисливець, то має відчуватись смак качки, а не спецій . До речі ,качка домашня трохи схожа на дику , а з початком війни полювання закрите то має смакувати ту качку і без соусів
Нервогенератор• 07 сентября в 15:10
Ответ дляМрію про пончик
Ні,він гурман і мисливець в мене)
Якщо мисливець, то повинен знати смак качки