ИМХОля• 07 сентября 2024

Що допомагає від токсикозу?

Так паскудно що вже неможу.
Лікар каже це нормально, переживеш.
А в мене вже памороки ,мені здається я живу вже у ванній кімнаті.
Діліться,хто як пережив цей період,і що допомагало вам .
tarveldy• 07 сентября 2024
Нічого
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ дляtarveldy
Нічого
😭
Чебураха з перцем• 07 сентября 2024
Грейпфрут неплохо помагал
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Грейпфрут неплохо помагал
Купила сьогодні,буду пробувати.
Дякую 🙏
tarveldy• 07 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
😭
Тримайтесь, я з сином думала що був важкий токсикоз, поки через 8 років не завагітніла дочкою
Після 15 тижня стало легше до 25 пройшов
ДА да да• 07 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
😭
время.
Это скоро закончится. Это токсикоз 1 половины беременности.
Говорят , что капельницы помогают. Но мне не назначали, а договориться не догадалась.
А еще мне приснилась бабушка и дала корочку черного хлеба.
Я ела и мне становилось немного лучше.

Я, вместо того, чтобы набирать потеряла 10 кг от первоначального веса.
Понимаю и сочувствую
Ананомчикус• 07 сентября 2024
Держитесь! Мне помогала вода Боржоми и Поляна квасова.
Еще некоторым имбирь помогает, но мне не помогал. Маленький кусочек брать в рот и рассасывать.
Еще вода с лимоном, мне сначала помогала.
А в крайнем случае обратитесь в стационар роддома, может стоит лечь на несколько дней чтобы прокапали. Мне метоклопромид один раз капали.
Да, после 11-12 недели мне уже стало легче, прошло после 13-й.
дфтфсрлфлф• 07 сентября 2024
Попробуйте воду донат. Мне помогало прийти в себя
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ дляtarveldy
У мене перша вагітність токсикоз був до 5 місяця .І на 9 знову.За дівчинкою.
А це угараздило через 14 років завагітніти.
Хто буде незнаю,але викручує мене з усіх сторін ((
Сиджу тихенько• 07 сентября 2024
Я безкінечно блювала.Відкапували 3-4 дні і на пару днів легше і так до 15 тижнів десь.Потім відійшла і на роботі пахала до 39 нед.
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
Дякую 🙏
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Боже,яка ви сильна жінка..)))Я піднятись неможу вже 48 кг. і це ж тільки початок..
Замріяна• 07 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Купила сьогодні,буду пробувати.
Дякую 🙏
Чай з натертим імбирем. Тільки їм спасалася. Знімає тошноту дуже гарно. Ще й корисний. Головне, щоб печії не було, бо тоді можна м´ятний чай
автор ИМХОля • 07 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
Дякую,буду пробувати все.
Сиджу тихенько• 07 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Так і вихудла була на 8 кг за 3 міс,але все буде добре.
Последний вагон• 07 сентября 2024
Вода з лимоном та імбирем та солона соломка. Нудило, але буквально змушувала себе зʼїсти 2 штучки і попускало.
Smileface-6c13• 07 сентября 2024
Мене тошнило і від їжі і від голоду. Коли від їжі то трохи помагала вода з лимоном і таблетки з імбиром, які лікарка прописала. Але то раз на раз. Коли від голоду то нічого. Поїж чи ні - всеодно рве.

Почався 12й тиждень і стало легше останні дні. Хоч іноді ще тошнить, але вже не так часто.
tarveldy• 07 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
Тримайтесь! Воно того варте
Пупс• 09 сентября 2024
Ничего. Только время. У меня был настоящий пц, а не токсикоз… даже врачи ничего сделать не могли со своими капельницами… Меня постоянно рвало и тошнило. Только где-то с 17 недели стало легче