Сонечко• Изменено 08 сентября 2024
Жінки на форумі, хто робив у житті куні, поділіться враженнями?
Додам свій досвід
мені 45
за усе життя була у мене поки тілько одна проба з жінкою коли я робила їй куні, а вона мені, це не був трійник, тобто лесбі-секс, не скажу що була у захваті після першого разу, але як досвід та щось нове мені цілком зайшло.
прошу вибачте мене раптом комусь ця тема не зайде, я заради власної цікавості підійняла цю тему. Не судіть. дякую.
мені 45
Результат:
вже голосів:
136 (80.95%)
Ніколи не пробувала
32 (19.05%)
Було таке
Нагайна• 08 сентября 2024
Ответ дляСонечко
так-) є за мною такий гріх
Я теж робила
Разів 3
Мені 40 і я задоволена, що спробувала це в 25)))
Бо в 40 вже нах надо
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
Крихітка на всі• 08 сентября 2024
Ответ дляНагайна
Я теж робила
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
В 40 треба мжм
Сонечко
• 08 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В молодості пробувала, зараз таке не цікавить
тоді вам сподобалось чи ні??
И_В_офигительных_штанах• 08 сентября 2024
Ответ дляСонечко
тоді вам сподобалось чи ні??
Тоді було норм
Сонечко
• 08 сентября 2024
Ответ дляНагайна
Я теж робила
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
вам тоді сподобалось?
і ви зовсім не лесбі!
а то тут нападають вже моралістки.
і ви зовсім не лесбі!
а то тут нападають вже моралістки.
Квітка папороті• 08 сентября 2024
Було один раз в сексі жмж, не лесбійка, звичайна жінка, не зайшло, було 35 років, зараз 40.
Доречі була твереза
Свекруховна• 08 сентября 2024
Были длительные отношения с женщиной с бухты барахты. Неожиданно все началось, и Неожиданно все закончилось. Где-то года 2,5 длилось.
Говорю-балакаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСонечко
не треба бути лесбійкою аби спробувати для себе
Ну хотя бы Би нужно быть. Мне тоже интересны ощущения, как это с женщиной и что ощущают мужчины при этом. Но я вообще не по женщинам, и поэтому для меня этот опыт закрыт по определению. Не, ну как вариант, может, в юности гетеро девушки и пробовали - алкоголь, тусовка, скука, неконтролируемое любопытсиво и тп. А в более позднем возрасте даже не знаю, что может сподвигнуть на такое, если ты не бисексуальна даже.
Вилами по воде• 08 сентября 2024
Треба бути хоча б трішечки закоханою в жінку,якій ви хотіли б це зробити.
Як і в чоловіка.Чи якщо між ніг висить член,то секс і почуття апріорі будуть яскраві?
З жінками теж саме.
Кумася• 09 сентября 2024
Не було досвіду, але порно жіноче дивлюсь, жінки такі ніжні, чуттеві, подобається і прилюдія і процес.
Идеальная оптимистка• 10 сентября 2024
Не було, далі поцілунків з дівчатами в підлітковому віці не заходило. І то, то не закохані поцілунки, а жарти або з цікавості.
Думаю, що річ була в тому, що без потягу сильного не можу
Вмію заміряти найкраще• 14 сентября 2024
Та скоро так і буде, що жінка з жінкою - чоловіків одиниці.
руки_Крюги• 06 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Фу блин, лизать чужую селёдку
А чужой оселедець?
Ворую вкусняшки• 06 ноября 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
ой, не. ото я еще только пиздятину не лизала.
А вашу пиздятину, как вы выражаетесь, кто-то лижет?
Сонечко
• 15 ноября 2024
Ответ дляНагайна
Я теж робила
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
Разів 3
Бо в 40 вже нах надо
Кому тоді Ви лизали?