Мотористка• 08 сентября в 10:41
Печеня з м´ясом в горшочках, як готуєте?
Давненько я не готувала, да і тоді була газова плита. Зараз електро. І я забула вже як я тоді робила. Брали в кулінарії , така смачна, що захотілося самій приготувати. А як ви готуєте?
Булку Дай• 08 сентября в 10:43
Обсмажте м’ясо, цибулю, картоплю, додайте ще що любите (моркву, гриби), складіть в горщик, залийте соусом на свій смак і запечіть
Булку Дай• 08 сентября в 10:49
Ответ дляБабульція
Печенье с мясом? не ела еще такого
Яка ви дотепна
Пьяная вишня• 08 сентября в 10:50
Ответ дляБабульція
Печенье с мясом? не ела еще такого
Треба мову вчити, щоб потім язиком не ляпати
ЕлькиПальки• 08 сентября в 10:50
Ответ дляБабульція
Печенье с мясом? не ела еще такого
Как смешно. Не могу остановиться. О карьере стендапера не думали?
САМ_ТАКОЙ• 08 сентября в 10:50
Ответ дляЕлькиПальки
А как? Что б думать, нужен мозг.
Телефон Рубика• 08 сентября в 10:51
Я готую з індички або телятини. Попередньо злегка обсмажую у топленому маслі м´ясо, моркву, часник і в горщик. Додатково додаю ще капусту, спеції, сіль, воду і в духовку на 180 на хвилин 20-30. При подачі можу посипати зеленню. Це лайт варіант. Ще роблять з соусами, але мені влом.
барабанщица• 08 сентября в 10:52
Ответ дляБулку Дай
Я ще додаю велику відварену квасолю
Гореотума• 08 сентября в 11:07
Ответ дляБабульція
Печенье с мясом? не ела еще такого
Звичайно, не їли. Де на ваших болотах таке візьметься