Балаболка• Изменено 09 сентября в 15:18
Дівчата - юристи питання до Вас
Питання: є 2 жінки , які мають від одного чоловіка дітей, та отримують від нього аліменти на дітей.
Найстаршій дитині виповнюється 18 років, інша жінка враховуючи це має бажання звернутися до суду за збільшенням розміру аліментів у зв’язку з настанням повноліття.
Питання, які докази настання повноліття я можу надати, в мене на руках нічого крім рішення про нарахування аліментів немає, але і в рішенні немає дати народження тої дитини, тільки рік. Свідоцтва про народження чужої дитини немає. Що робити? Як я можу підтвердити факт настання повноліття та збільшити відсоток нарахування аліментів?
Брехушечка• 09 сентября в 15:20
Адвокат може зробити запит до органів драцс і відповіді на запит буде достатньо.
Але вам це глобально нічого не дасть, бо якщо та дитина продовжуватиме навчання в вузі, то батько може сказати, що у нього все ще є на утриманні дитина
Столічна штучка• 09 сентября в 15:20
какое отношение ваш ребенок имеет к возрасту другого ребенка?
ХтоЯкщоНеЯ• 09 сентября в 15:20
Нет такого аргумента, увеличить алименты в связи с совершеннолетием второго ребенка. У вас сейчас 33% на двоих? Подавайте просто на 1/4 с дохода
Балаболка
• 09 сентября в 15:21
Ответ дляСтолічна штучка
Змінюється частка нарахування аліментів
Балаболка
• 09 сентября в 15:22
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
А підстава яка?
Крайня невістка• 09 сентября в 15:25
Ответ дляБалаболка
А підстава яка?
А он ещё платит?
Не все после 18 лет подают на алименты, это же снова надо подавать новое дело
Балаболка
• 09 сентября в 15:29
Ответ дляКрайня невістка
А он ещё платит?
Останній місяць і все.
Балаболка
• 09 сентября в 15:31
Ответ для12 галюцинаций
Аліменти не до 18, а до 23 років
18 років закінчується виконавче провадження і відкривається нове тільки якщо дитина навчається і мати подала новий позов і є виконавчий лист. Це справа не одного дня
Крайня невістка• 09 сентября в 15:31
Ответ для12 галюцинаций
Аліменти не до 18, а до 23 років
Нет это надо снова подавать дело
Крайня невістка• 09 сентября в 15:31
Ответ дляБалаболка
Если есть долг то не закрывается пока долг не выплатит
Крайня невістка• 09 сентября в 15:32
Ответ дляБалаболка
Останній місяць і все.
Так зачем вам подавать на алименты
Балаболка
• 09 сентября в 15:32
Ответ дляКрайня невістка
Ні, боргу немає
12 галюцинаций• 09 сентября в 15:33
Ответ дляКрайня невістка
Нет это надо снова подавать дело
Це швидко
Балаболка
• 09 сентября в 15:33
Ответ дляКрайня невістка
Так зачем вам подавать на алименты
Тому що, аліменти виплачуються за тим рішенням, яке було винесено спочатку і за тією часткою нарахування. Для того щоб збільшити розмір потрібно подати новий позов. Так не буде, що дитина одна досягла повноліття і все мені більше будуть платити, потрібно знову звернутися до суду для перегляду.
Крайня невістка• 09 сентября в 15:38
Ответ дляБалаболка
Подайте на 1/4
Балаболка
• 09 сентября в 15:42
Ответ дляКрайня невістка
Подайте на 1/4
Та я розумію, але потрібно підстава, тут є конкретно підстава ст.183 ч.2,3 де зазначено що якщо стягуються аліменти на 3 і більше дітей, суд визначає єдину частку від заробітку, яка буде стягуватися до досягнення дитиною повноліття і від цього я починаю відштовхуватися.
Балаболка
• 09 сентября в 15:43
Ответ дляПринцепесочка
ви можете попросити суд витребувати цю інформацію з загсу
Дякую, це варіант. Таке питання, чи можу я це прописати в самому позові?
Бо бажання присутності у суді немає, хочу подати позов разом з заявою про розгляд справи за моєї відсутності з підтриманням позову
Принцепесочка• 09 сентября в 15:48
Ответ дляБалаболка
це називається клопотання про витребування доказів
Тріль підпільний• 09 сентября в 15:51
Ответ дляБалаболка
Це справа одного місяця. І позивачем може бути сама дитина, якій виповнилося 18
Тріль підпільний• 09 сентября в 15:52
Ответ дляБалаболка
А за ці плюшки, які ви вимагатимете від суду, хто платитиме
Тріль підпільний• 09 сентября в 15:53
Ответ дляПринцепесочка
І автору буде ухвала про відмову
Брехушечка• 09 сентября в 15:57
Ответ дляТріль підпільний
І автору буде ухвала про відмову
100%
І Це малоперспективна справа взагалі. Там без адвоката нема чого робити
Тріль підпільний• 09 сентября в 15:59
Ответ дляБрехушечка
100%
Там і з адвокатом не було б що робити.
Просто мало інформації щодо джерела доходу батька, інформації щодо самостійності старшої дитини і т.п.
І автор мовчить щодо нинішньої частки на її дитину
Принцепесочка• 09 сентября в 16:07
Ответ дляТріль підпільний
І автору буде ухвала про відмову
чого?
Балаболка
• 09 сентября в 16:12
Ответ дляТріль підпільний
Яку частку від доходу ви зараз отримуєте?
1/6
Балаболка
• 09 сентября в 16:13
Ответ дляТріль підпільний
Там і з адвокатом не було б що робити.
1/6