ГейТуда• 09 сентября 2024
Могу ли я взять фамилию бабушки?
У меня сейчас фамилия мужа. Но я хочу взять фамилию моей бабушки по маме, у мамы другая фамилия
Рубаю олівлє• 09 сентября 2024
Можна, я брала. Мене депортували з Німеччини колись. Я взяла прізвище бабусі і знов їздила
Ку ка ку ка ку• 09 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ох и хитрюга🤭так можно и кредити набрать в других странах
Снідаю авокадо• 09 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Тепер вже це не пройде
Снідаю авокадо• 09 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Чому
Є реєстри і вся інформація про вас відома при перетині кордону
Надежда наш компас• 10 сентября 2024
Звісно. Але це трактується як просто зміна прізвища, без прив´язки до рідства.
ГейТуда
• 10 сентября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Тобто можна змінити не показуючи навіть документів?
Надежда наш компас• 10 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Яких документів? Бабусиних? Звісно ні, ви маєте право будь яке брати.
Лише ваші документи та заява на зміну прізвища.
В Заяві вказуєте на яке саме хочете поміняти.
Я собі красиве взяла прізвище стороннє і насолоджуюся вже понад 10 років.
ГейТуда
• 10 сентября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Дякую за інформацію! І це чудово! А потім моїм дітям на основі свого нового прізвища вже можу змінити
Надежда наш компас• 10 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Та будь ласка. Погугліть в інеті - зміна прізвища, там все детально описано - куди звертатися, який порядок дій, тощо.