Бриджит_Фрикандо• 10 сентября в 14:40
Мечтаю жить во Львове
Иметь возможность в любые выходные гулять по городу, ходить во львовские театры. Хочу работать во Львове и жить там же.
Как воплотить в жизнь свою мечту, если нет денег купить жилье во Львове, но очень хотела бы на него заработать?
P.S. В разводе, ребенок 10 лет. Жилья своего нет, которое можно продать и купить во Львове. Знаю, что будут спрашивать, потому сразу пишу.
Вообще не факт• 10 сентября в 20:36
Ответ дляВсе питаю зарання
а що саме доброго у втраті Україною власної мови? Напишіть хоча б три пункти, що в цьому хорошого.
Бо що в цьому поганого, всі і так розуміють.
Говорите как хотите. Других не трогайте.
Бутербродница• 10 сентября в 20:46
Ответ дляВообще не факт
Смотрите, как обстоят дела в цивилизованном мире. Один из примеров. Нормальные люди потому что. В отличие от
Ви насправді не знаєте, яким чином частина України стала російськомовною?
З цих двох країн на вашому фото, яка вбивала і винищувача іншу? І сто років і сьогодні ?
Не пишіть навіть такого
Ви ж не зовсім неосвічена людина, правда? Історію України прочитайте, дуже раджу для загального розвитку. Чесно
Не пишіть навіть такого
БезВзяток• 10 сентября в 20:44
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
А багато львівян переїхало на Схід?))
Це скоріше виключення.
А Київ це столиця, тому з усіх регіонів тут.
Це скоріше виключення.
БезВзяток• 10 сентября в 20:46
Ответ дляНі за холодну воду
Скоро там будут языковые патрули, как в Ивано-Франковске (видели новости?). Вам придется менять язык общения. Готовы к этому?
І правильно))
Оце проблема)
Я коли була на Арабатській стрілці, мене чуть з гівном не змішали за мову....
Була перший та останній раз.
А тут приїхали і не дай Бог ще й не перейдеш на свинособачу, то буде гвалт..
Оце проблема)
Була перший та останній раз.
Неначасі• 10 сентября в 21:02
Ответ дляБутербродница
Утилізувати? Ну ви так радикально, є інші методи, гуманні.
А у вас особисто які є заслуги, крім того, що вам пощастило народились в україномовній родині в україномовному регіоні, де крім українських шкіл інших не було? Особисто у мене так, і я не бачу в цьому ніякого подвигу. І не дозволяю собі вимагати від інших, щоб вони почали думати і розмовляти чужою для них мовою. Маю щире захоплення і повагу до людей, які у зрілому віці намагаються змінити і успішно змінюють свій мовний код, але і не дозволю собі гнобити тих, хто з якихось причин не може чи не хоче цього робити. Бо це значні зусилля, і доки ви не пройшли цей шлях - знайдіть іще чим пишатися крім того, що надурно дісталось від народження. І так, ці люди таки громадяни України, змиріться. Прийдуть завтра під раду кілька мільйонів, і бігенько буде друга державна. Вони мають на це право. Такі ж громадяни, як і ви, тож припніться і не відсіічуйте з цим непотребством
Неначасі• 10 сентября в 21:04
Ответ дляБутербродница
Я не тільки чула, пані, я історію України вчила. І добре знаю, що Україна україномовна країна і про насильне зросійщення частини України знаю.
І ви почитайте, щоб не виглядати мамонтами.
І за голову хапайтеся
Ага. Насильна українізація це ж зовсім інше
Бутербродница• 10 сентября в 21:04
Ответ дляНеначасі
Я не читала, вибачайте))
Бутербродница• 10 сентября в 21:05
Ответ дляНеначасі
А кого насилують і в якій країні?
Неначасі• 10 сентября в 21:05
Ответ дляБутербродница
Я не читала, вибачайте))
Я не для вас писала, не переймайтесь
Бутербродница• 10 сентября в 21:08
Ответ дляНеначасі
Я не для вас писала, не переймайтесь
Під моїм коментарем? Та чого мені перейматися, це ваші проблеми
Неначасі• 10 сентября в 21:08
Ответ дляБезВзяток
І правильно))
Оце проблема)
Була перший та останній раз.
Оце проблема)
Була перший та останній раз.
Ой то прям таки. Де ви знаходите собі на голови ті пригоди. Украхнську через слово розуміють навіть поляки, білоруси і ті ж болгари. Не кажучи про своїх російськомовних. Нащо на якусь там переходити. Говоріть собі балакаєте, кому треба - зрозуміє
Наталка -русалка• 10 сентября в 21:10
Ответ дляКороль дивана
Выйти замуж за жителя Львова.
Думаєте йому потрібна людина ,яка не знає українську,або не користуються нею?
Наталка -русалка• 10 сентября в 21:12
Ответ дляХочу в БАНю
Тю, нахрен вам тот Львов, там только центр такой. Езжайте в Прагу, это Львов помножить на 100.
І то правда, можна буде поважати країну куди приїдеш та вивчити їх мову
Наталка -русалка• 10 сентября в 21:14
Ответ дляАпрель Ивановна
Мій родич корінний мешканець Львова. Каже, що зараз Львів трохи змінився. Просить гостей на нових мешканців Львова не приносити свою культуру до Львова зі східних областей України, бо Львів скоро втратить свою автентичність.
Розумію, що це не зовсім в ваш адрес, але може тут хтось прочитає, хто переїхав до Львова зі Сходу.
Саме так!
Понаїздили російськомовні наче туристи із москви , взагалі рами не мають
Все питаю зарання• 10 сентября в 21:16
Ответ дляВообще не факт
це ж не відповідь, а пасивна агресія.
Наталка -русалка• 10 сентября в 21:17
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
А вони і не вносять і ніколи не вносили якби)і в принципі ніхто із Львову на схід не їздити ... захід заможно живе
Якщо ви не помітили то з початку повномасштабного вторгнення все навпаки)
Все питаю зарання• 10 сентября в 21:19
Ответ дляНеначасі
скарга
Наталка -русалка• 10 сентября в 21:19
Ответ дляНамазюкана нішою
Удалено администрацией...
Справедливо бо мова українська, якщо ви про столицю Київ,чи ви ще будете забороняти розмовляти мені в столиці моєї країни мовою держаною ?
Апрель Ивановна• 10 сентября в 21:21
Ответ дляMaryKa
Забудьте, зараз 21 століття. Люди постійно рухаються, змінюють роботу, міста, країни, змішуються, асимілюються, привносять щось своє всюди, де опиняються. Уже не буде, як раніше, коли можна було зберегти автентичність. Буде щось нове: новий вайб, нова атмосфера — і це добре.
Я мала на увазі бидлоту, яка в місцях загального користування матюкається і голосно волає. Бухати і влаштовувати бійки теж не ок. в будь якому столітті.
А ще підрізати на дорозі водіїв і потім погрожувати фізичною розправою.
Неначасі• 10 сентября в 21:21
Ответ дляВсе питаю зарання
вибачте?
Не вибачу. Всі такі ображені... По суті що маєте сказати? Чому ви себе ставите вище інших українців лише тому, що ’розмовляєте правильною мовою’?
Kidstaff Bot• 10 сентября в 21:25
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff