Дайте подумать• Изменено 10 сентября в 19:15
Позитивне мислення для особистого життя
Як можна на практиці застосувати методику Джона Кехо для пошуку чоловіка ? Про всі інші сфери зрозуміла, а у випадку з коханням ну ніяк не второпаю як це робити.
Чи є тут знаючі, у яких вийшло ? Можете порадити не тільки Кехо, а й інших з цієї ж серії.
Дайте подумать
• 10 сентября в 19:19
Ответ дляБабка_в_кедах
А что он там пишет по поводу этого?
Що треба собі уявляти як ніби все вийшло, відчувати ці почуття щастя. Якось так. Але я хочу спочатку перебороти свої негативні програми. У мене вже стабільна впевненість, що нічого не вийде.
Бабка_в_кедах• 10 сентября в 19:20
Ответ дляДайте подумать
А, понятно. Бред!
Ластоноша• 10 сентября в 19:20
Сядьте і на листку детально опишіть людину, яку б ви хотіли бачити поряд. Якщо в вас в голові буде чіткий образ, ви її зустрінете
Просериарила молодость• 10 сентября в 19:21
Значит берете кулек, какаете туда ровно 2 какашки (не больше!!!!) выходите в полночь и делаете три взмаха над головой и проговариваете « счастье приди», потом аккуратно ложите содержимое под подушку (без кулька) и загадываете желаемое. В течении 24 часов желание исполнится.
Я не в теме• 10 сентября в 19:21
Ответ дляДайте подумать
тоді спершу психотерапія хоча б півроку
Дайте подумать
• 10 сентября в 19:22
Ответ дляЛастоноша
А зовнішньо теж ? Чи більше акцент на якості характеру ? Бо от зовнішній момент мене якось бентежить. Я не знаю яким він повинен бути, той чоловік ) не заморочуюсь зовнішністю
Ластоноша• 10 сентября в 19:23
Ответ дляДайте подумать
Хоча б статуру, щоб в голові був образ ,силует.
Дайте подумать
• 10 сентября в 19:24
Ответ дляЛастоноша
Оце дякую ) треба спробувати)
Ластоноша• 10 сентября в 19:25
Ответ дляДайте подумать
Оце дякую ) треба спробувати)
І головне не циклитися на результаті. Треба створити образ, поставити ціль і відпустити , переключитися думками на щось інше
Дайте подумать
• 10 сентября в 19:26
Ответ дляЛастоноша
Один раз написати (+уявити) і відпустити чи треба якось курсом то зробити ? Вибачте, якщо дивне питання ))
Ластоноша• 10 сентября в 19:32
Ответ дляДайте подумать
Ні курсом не треба) сісти все продумати і сформувати образ. Але якщо ви давно одні, то ви можете бути зациклені на темі пошуку пари. Постійно про це думати, страждати, або постійно активно шукати когось. Такий стан він навпаки заважає досягти цілі. Треба емоційно відпустити цю тему. Все йде як треба. І ваша людина зявиться тоді, коли прийде час, ніяк не раніше. Якщо ви емоційно не будете зациклені на пошуку партнера, то пройде трохи часу і він точно з´явиться)
Дайте подумать
• 10 сентября в 19:34
Ответ дляЛастоноша
Зациклена не те слово.. Був період , що було все рівно. Аж легко так, а от нещодавно знову накрило. Дякую дуже за детальну пораду
Снегурочко• 10 сентября в 19:35
Ответ дляДайте подумать
Коли анкету на СЗ готовите, то напишіть що ви любите робити. Про себе як про самодостатню людину. Потім знаходите багато тезисів з якими ви згодні, або не згодні. Пишете що ви вважаете неприйнятним зі сторони партнера. читаючи вашу анкету ви відсієте купу тих кому не довподоби ваш характер і ваші вимоги. Залишаться тільки ті хто ризикне.