Залізна тьотя• 10 сентября в 20:19
Розмір дека для духовки 1200. Що це означає?
Купила деко а воно на декілька см менше ніж треба,хоча я виміри робила. Прийдеться замовити ще,знайшла документ на ту духовку і там написань що розмір дека 1200. Це як?
Залізна тьотя
• 10 сентября в 20:23
Ответ дляМаю натхнення
Периметр, діагональ, висота
Ні,щось не те
Ні грама• 10 сентября в 20:34
Ответ дляЗалізна тьотя
Ні,щось не те
Это наверное не в сантиметрах/ миллиметрах, а другие единицы измерения. Смотрите, чем меряют в стране откуда духовка.
Трактор Віка• 10 сентября в 20:36
Скрін зробіть. Це або модель духовки, або потужність духовки 1200 W
Залізна тьотя
• 10 сентября в 21:05
Ответ дляТрактор Віка
Самий нижній рядок. А в інеті не можу знайти який розмір треба моїй духовці(((
Трактор Віка• 10 сентября в 21:17
Ответ дляЗалізна тьотя
Не видно. Яка модель духовки?
Залізна тьотя
• 10 сентября в 21:21
Ответ дляТрактор Віка
Не видно. Яка модель духовки?
Indesit IFW 6544 IX.1
Трактор Віка• 10 сентября в 21:40
Ответ дляЗалізна тьотя
Indesit IFW 6544 IX.1
Да, в инструкции нет информации.
Обычно размер дека на 1 см меньше, чем ширина внутренняя духовки, а по глубине сантиметра на три меньше.