Мне очень понравился этот костюмчик, но продается он только онлайн. Может, кто то купил, расскажите, понравился или нет, как сел, как качество? Где купили?
Щедрик ведрик• 13 сентября в 16:05
Ответ дляКусачая Я
пайеток маловато на нем
Пайеток много не бывает! Еще бы стразиков - ух!
КротоТо• 13 сентября в 16:16
Фото жахливе, ви що не бачите!
Як можна там щось роздивитися
Тому весь одяг фотографують професійно,в студії, інакше все такий має вигляд...
Як можна там щось роздивитися
ЕлькиПальки• 13 сентября в 16:18
Такі тут всі модниці
Спитала в вас людина нормально, не подобається - напишіть нормально, навіщо гадити?
Ждушечка• 13 сентября в 16:21
Ответ дляЕлькиПальки
Такі тут всі модниці
Ну фото специфічне, погодьтеся. Я взагалі тільки зараз побачила, що модель на ньому сфотографована спиною…
Бабця в мештах• 13 сентября в 16:22
Ответ дляЕлькиПальки
Такі тут всі модниці
Тю, це ще не гадять! Це просто своїм негативним відгуком дають зрозуміти автору, що їй таке і на фік не потрібно.
ГЛЮкоза• 13 сентября в 16:25
вы толстая?
такая мятая ткань и пайетки - это турецкий ассортимент для толстых
Ждушечка• 13 сентября в 16:38
Ответ дляМейбелин
Ні, я струнка.
То нащо вам такий? Вам немає чого в ньому ховатись. Це для дам з проблемною фігурою.