Снегопадка• 13 сентября 2024
Майкл Дуглас в Киеве в "Охматдите"
Про це повідомляє Радіо Свобода.
Актора запитали, чи почувається він у небезпеці, перебуваючи в країні, де йде війна. Дуглас зауважив, що Київ далеко від фронту, а йому пощастило мати досвід відвідати це місто.
"Всі українці, яких я зустрів - напрочуд сильні і такі об´єднані. Ви маєте пам´ятати - я американець, молодість якого минула у в´єтнамській війні. І моя країна була роз´єднана. Ви ж усі обєднані і я вважаю, ця сила буде з вами до кінця. А Київ - він дуже гарний, я навіть не здогадувався про це. Я дякую за можливість бути тут", - поділився враженнями Дуглас.
Актор приїхав до України разом із сином. Дуглас відвідав лікарню "Охматдит" та Музей війни. А також прогулявся із сином Києвом та відвідав Андріївську церкву
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября 2024
такой же, но в 100 раз старее
не зазорно было бы покрасить его муж. краской для волос.. темно-серой
Ответ дляbegovelik
у них другое мышление
как раз наоборот. у него образ сексуального красавца пожизненно.
ГейСюда• 13 сентября 2024
Ответ для...аяприкольная
Прям насмешил. Ага, мы все объединенные. Это сарказм? 🤔
ну він же мав на увазі в плані єдиного ставлення до нападу росіі... в іншому звісно всі люди різні, не про смаки ж мова...
вентиляторная• 13 сентября 2024
Приехал, уехал, а нам какой из этого толк? Мне или советчице написавшей комментарий передо мной, это облегчает как-то жизнь, а может у нас по шикарной машине в гараже у каждой появилось?
Хомо_сапиенс• 13 сентября 2024
Метод Комински отличный сериал с ним, жизненный и с юмором. Интересно посмотреть,что после 70 тоже есть жизнь и личная и вообще
. Он классно там играет.
Губи з філером• 13 сентября 2024
Ответ длявентиляторная
Тобто підтримка України у війні з рашою - це для нього піар? думаю, що він міг би знайти простіші способи попіаритись, ніж їхати у країну, по якій по 100 ракет в день випускають. Ну а щодо коментаря про машини в гаражі, то тут взагалі без коментарів👎