КондуктЕр тролейбуса• Изменено 14 сентября в 11:42
Де ви купуєте лінзи/окуляри дітям в Києві?
Дівчата, привіт) Ви допомагали шукати лікаря, на жаль, діагноз астигматизму підтвердився - потрібні лінзи та окуляри.
Полізла я гуглити, а там капець - різні виробники, ціни, лінзи одноденні, лінзи на місяць і т.д. Я просто в ступорі...
Якби хтось порадив, я була би дуже вдячна.
Любимка-анонимка• 14 сентября в 11:42
Автор в Париже бесплатно очки дают , а у нас полный беспредел , раша и та на страховках операции бесплатно , а у нас страна ……
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:44
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Что есть, то есть... Однако не в Париже я, нужно решать проблему здесь и с теми вводными/условиями(
Любимка-анонимка• 14 сентября в 11:44
Автор честно лучше в Европу поехать и сделать, у моей от онлайн уроков в 12 лет зрение минус пять, в Одессе ходили на процедуры бесполезно, в Париже новая методика подобрали очки и линзы останавливающие миопию , у нас такого нет, линзы вриндюрят ночные и коррекция Лазарем только обратной стороны этого не говорят деньги зарабатывают
Любимка-анонимка• 14 сентября в 11:45
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Мужу с астигматизмом в Одессе в частной крутой клинике подобрали очки он их носить не может
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:46
Ответ дляРуда ліса
Ми в Фільманні
Вчора заходила до них доречі, вони у нас під домом - зручно.
Але хотіла послухати відгуки і порівняти хто чим ще користується.
Ви саме окуляри купуєте чи лінзи?
КошкинДом• 14 сентября в 11:46
Ми робили у Fielmann, у них були значно приємніші ціни, ніж у Люксоптиці.
Любимка-анонимка• 14 сентября в 11:47
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ви саме окуляри купуєте чи лінзи?
Автор я 5 лет линзы носила после них слепая не могла ничего увидеть, когда сняла линзы очки одеваю по надобности и видеть лучше стала не суньте ребенку линзы
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:47
А ніхто не стикався із Київ лінза?
Від них реклами багато і мені вчора порадили.
Руда ліса• 14 сентября в 11:50
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ви саме окуляри купуєте чи лінзи?
Все в них купуємо і тестуємо очі👍
Ви проходили дослідження в лікарні?
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:51
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нууу, за те деньги, которые я потрачу на поездку и организацию всего этого в Европе, я здесь обеспечу ребенка линзами на несколько лет))
Относительно ночных линз,и кстати, вчера говорила с нашим врачом, говорит, что ерунда. Даже не так, а: ерунда для данной проблемы. Эти линзы изначально придумали для спортсменов, а теперь пихают чуть ли не под все проблемы - не все то золото, что блестит. Как-то так)
Руда ліса• 14 сентября в 11:52
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я малому взяла тотал 1 водоградієнтні лінзи, супер!
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:54
Ответ дляРуда ліса
Все в них купуємо і тестуємо очі👍
Ви проходили дослідження в лікарні?
Так, звісно - у 2-х навіть)
Око плюс (у них є своя оптика) і вчора у британській офтальмологічній (у них оптики немає). Так от лікар із останньої сказала, що я можу звернутися у будь-яку офіційну оптику, глобально різниці немає - виробник, ціна. От я по дорозі у філман і зайшла)
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 11:55
Ответ дляРуда ліса
Це у філмані?
Як він справляється із ними чи ви одягаєте? Скільки років дитині?
Вибачте за купу питань, бо я дуб дерево))
Руда ліса• 14 сентября в 11:55
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так, звісно - у 2-х навіть)
Тоді обирайте по ціні і зручності, у вас всі дослідження є а в Фільманні добре підбирають, я задоволена
Пишна молодиця• 14 сентября в 11:56
Без астигматизму, через інет купую. Акуве (ніби так називається)
Руда ліса• 14 сентября в 11:58
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Це у філмані?
Сегодня я не я• 14 сентября в 11:59
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Та мы поняли, что Вы из городу Парижу где Ваш миленький живет
Только Вы сначала знания получите откуда миопия у детей, а потом уже тут рассказывайте свои байки. Спойлер: онлайн уроки НЕ при чем, не благодарите)
КондуктЕр тролейбуса
• 14 сентября в 12:01
Ответ дляРуда ліса
Дужезно вам вдячна за допомогу 🤗
Руда ліса• 14 сентября в 12:01
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дужезно вам вдячна за допомогу 🤗
Успіхів!🪷
Руда ліса• 14 сентября в 12:19
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Це у філмані?
10 років. Сам все робить. Там вчать спеціально. І ці лінзи тотал 1 це одноденні і дуже комфортні, він в захваті. Бо були і інші а ці він найбільше хвалить
Клептоманка• 14 сентября в 13:07
Дітям лінзи в лінзоматі, окуляри в Філмані. Собі окуляри замовляю в «Очі чорні» в Метрограді є їх магазинчик, мені там оправи подобаються