Привіт) Хтось знає, чи він працює взимку? І взагалі, як вам враження, хто там був? Маю днюху в грудні і думаю, може в Мукачево з´їздити на пару днів.
Чесно брешу• 15 сентября 2024
Так, в тому році були в грудні - працював. Непоганий аквапарк, дитині сподобалось
Ответ дляЧесно брешу
Дякую) я би і малу взяла, їй 3 рочки, вона фанат води, але тоді треба ще одного дорослого десь в компанію брати, бо вдвох з нею то не мамина днюха, а дитяча буде)))
Путающаяся• 15 сентября 2024
Аквапарк сподобався, у грудні не будуть працюваии вуличні локації, а крита частина буде, так було раніше.
Розваг на різний вік вистачає, тільки на кафе в Карпатії не розраховуйте, ми там пообідали, нажаль, була переважно гидота, шніцелем взагалі об стіл бити можна була, ніж його не брав.
Ответ дляПутающаяся
Беру до уваги, дякую!
No problems• 15 сентября 2024
А внутри там есть просто бассейн, чтоб поплавать? На сайте не увидела такого.
Борщичок• 15 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Так є