Не гавкаю- но охраняю• 16 сентября 2024
Скільки коштують хрестини в Печерській Лаврі?
useruseruser• 16 сентября 2024
А чому саме в Печерській Лаврі?Чим вас не влаштовує церква на Троєщині,або біля БСП?І та,і та дуже хороша церква.
Сама не знаю• 16 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Бо понти
Не гавкаю- но охраняю
• 16 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Мій чоловік буде хрещеним батьком і хочуть батьки дитини саме в Печерській Лаврі хрестити, то не ми вирішуємо де хрестити. Але знайомі нам сказали що там буде дуже дорого, то цікавить на скільки дорого, бо ж нам платити, щоб хоч розуміти скільки грошей везти з собою))
Ленне-Рейма• 16 сентября 2024
В лавре не крестят. Напротив есть церковь, Успенский собор, там платили в кассу 860, и по списку приносили
useruseruser• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А якщо це дууууже дорого,відмовитися можна буде????
Не гавкаю- но охраняю
• 16 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Чудово, дякую!
Анчо Ус• 16 сентября 2024
В сенсі в Лаврі? Лавра це ж комплекс із церкв. В якій саме церкві хочуть хрестити?
Не гавкаю- но охраняю
• 16 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Звичайно ж ні, просто чи тисячу платити чи двадцять)
Христя в тiстi• 16 сентября 2024
Крестные платят за крестины? Так всегда было принято? Никогда не была крестной, любопытно.
Ленне-Рейма• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Чудово, дякую!
Я вам рекомендую подъехать, обговорить асе детали, выбрать время, и получить список, что надо принести на отряд крестин.
Не гавкаю- но охраняю
• 16 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую! Так і зробимо
аромат Жука• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Хрещений батько. Але коли я хрестила свою дитину, то сама платила. Не хотіла ні з кого здирати гроші
Христя в тiстi• 16 сентября 2024
Ответ дляаромат Жука
Только что у сестры спросила, она двоих детей крестила. Она тоже не платила за крестины, но дарила деньги.
Швендяю містами• 16 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Крестят
Я дочку крестила в Лавре на горе в церкви
Швендяю містами• 16 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Бо понти
Не правда
Мы тоже в Лавре крестили
Швендяю містами• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А Ваш муж не хочет спросить сколько это будет стоить у родителей крёстника?
Швендяю містами• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Платили мы,родители ребёнка
useruseruser• 16 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А якщо у вас немає 20 тисяч?Вам потрібно кредит брати?
Не обижаюсь• 17 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
там сейчас музей
Работает одна церковь Агапита Печерского. Там наверное крестят, я не знаю.
Угги в горошек• 17 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Подумают что он нищеброд , если задаст вопрос😀