Просто красавица• 18 сентября 2024
В кого син Тимур
Як ви записували Тимур чи Тімур?
Результат:
вже голосів:
22 (91.67%)
Тимур
2 (8.33%)
Тімур
Просто красавица
• 18 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Тимур, але називаю Тімур українською
Який ваш Тимурчик по характеру?)
Зоркая Зорро• 18 сентября 2024
йому вже 15, виховую без батька. Були складнощі як з усіма дітьми, зараз нормально.
Який зараз - не лідер, це 100%, більше усамітнений із своїми поглядами, не галасливий, навчання - ОК, займається в тренажерці, куріння і алко не підтримує.
Я скажу так - імʼя на характер не впливає, впливає оточення і виховання. Слава Богу, я розлучилась, і дитина стала адекватною за пару років. Бо з батьком дитина була істеричкою.
Протру пилюку• 18 сентября 2024
у меня племянник Тимур, на лицо ангел... характер жесть, подросток 14 лет, живет 12 лет в Италии - изучает климат, играет на гитаре, футбол, пишет рэп-биты, учится хорошо - заслуга строгих родителей.
Просто красавица
• 18 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Дякую. Що не впливає я +- з вами згодна, але не знаю дорослих Тимурі, тому вирішила все ж поцікавитись)
ДелиВерка• 18 сентября 2024
Ответ дляПросто красавица
У меня Тимур
Взрослых не знаю, раз встречала по документам.
Характер жёсткий, мнительный, ревнивый
Добрый, умный.
Характер жёсткий, мнительный, ревнивый
Добрый, умный.
Якось так і живу• 18 сентября 2024
Тимур, разумеется.
У меня нет, у подруги.
Тімур вообще какое-то извращение, имхо
У меня нет, у подруги.
Тімур вообще какое-то извращение, имхо
Просто красавица
• 18 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
А в Італії Тім він представляється?
Масяня Я• 18 сентября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Тимур, разумеется.
У меня нет, у подруги.
Тімур вообще какое-то извращение, имхо
У меня нет, у подруги.
Тімур вообще какое-то извращение, имхо
Ну по принципу ’як чую так пишу’, записують же хлопчиків іменами Нікіта (українською це ім´я має бути Микита), Філіп (українською має бути Пилип або на крайній випадок Филип). А найбільше здивувало нещодавно ім´я Елісей записане саме ось так (граматично вірним має бути запис Єлисей).
Тому зараз запишуть в документ будь-яку бажану батьками форму імені.
Така бойова Я• 18 сентября 2024
Тимур- это Тамерлан. сильный. независимый. смелый, лидер. Но вот только не ’ паскудьте’ имя и не называйте Тімур. Есть много украинских имен, если хотите назвать патриотично.