МЧСница• 18 сентября в 11:38
Мама хотіла купити картку АТБ на касі
А позаду стояла жіночка і сказала: не вздумайте цього робити
Хто користується?
Чи є якісь небезпечні моменти?
Мама пенсіонерка,турбується тепер
Картку АТБ не купила
Дякую
Хто користується?
Чи є якісь небезпечні моменти?
Мама пенсіонерка,турбується тепер
Картку АТБ не купила
Дякую
Бокс-орун• 18 сентября в 11:40
Користуюся, в мене моно віртуальна, не бачу ніяких проблем. У жіночки може треба було запитати.
МЧСница
• 18 сентября в 11:40
Ответ дляМишка-шалунишка
так надо было у жиночки и спрашивать про опасные моменты
Вона не спитала
Тишком нишком• 18 сентября в 11:40
Атб - заповедник людей, которые лезут не в свое дело когда их не просят. Вечно на кассе кто-то лезет с советами))
МЧСница
• 18 сентября в 11:40
Ответ дляБокс-орун
Дякую
Leonka Boo• 18 сентября в 11:41
В мене Моно віртуальна, мамі зробила теж таку. Все показала, розказала, поповнюю їй карту.
Самі плюси поки бачу від користування
Жертва интернета• 18 сентября в 11:40
Ответ дляМЧСница
Вона не спитала
Ну може ця пані із серії - не беру ідентифікаційний код, бо це знак диявола
МЧСница
• 18 сентября в 11:41
Ответ дляТишком нишком
І я про це))
мадамГрицацуева• 18 сентября в 11:41
Мен і така жіночка забороняла гірчицю купувати, бо ’невідомо що там ’ . Дивні люди вони всюди
МЧСница
• 18 сентября в 11:41
Ответ дляLeonka Boo
Самі плюси поки бачу від користування
Дякую
Матраскин Брат• 18 сентября в 11:41
Ответ дляЖертва интернета
ага, и не подключаю национальный кешбек, бо меня посчитают и ваще... надурят со скидками
МЧСница
• 18 сентября в 11:41
Ответ дляЖертва интернета
Мабуть)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 сентября в 11:43
там там редко бывают для меня привлекательные товары по этой спец. скидке, что я думаю, эта карта не очнеь-то и нужна
Мишка-шалунишка• 18 сентября в 11:43
Ответ дляТишком нишком
ко мне никто не лезет
может проблема в вас, а не в АТБ?
МЧСница
• 18 сентября в 11:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Є таке
короткопамятна• 18 сентября в 11:47
Віртуальну зробила, навіщо купувати її. Коли в очі впало кілька великих різниць на цінниках - відкрила картку. По факту купую те що треба й ціна на це різниться на 3-5 грн зазвичай на увесь чек. Тобто, щоб економити - потрібно бути ’акціонером’ вишукувати ті нижчі ціни...для пенсіонерів развлєкуха, короче.
Все і одразу• 18 сентября в 11:48
Ответ длямадамГрицацуева
А у мене колись дядько подивився в кошик в атб і сказав піти покласти назад шампіньйони, бо це «не гриби а бог знає шо» 😄
МЧСница
• 18 сентября в 11:48
Ответ длякороткопамятна
Дякую за відповідь
Я теж собі зробила віртуальну,а мамі таке не підходить
Оле Лукойе• 18 сентября в 11:49
Пользуюсь сама. И родителям уже тоже завела. По каждому чеку скидка до 15 грн. Иногда больше. Вроде мелочь, но приятно. Для пенсионеров вообще
МЧСница
• 18 сентября в 11:49
Ответ дляОле Лукойе
Дякую
Так,для пенсіонерів це є економією
Все і одразу• 18 сентября в 11:50
Я користуюсь цією карткою, було раз і 60 грн знижка на чек, в основному 10-15 грн, не з кожної покупки звісно. Ну небагато але чому б і ні
МЧСница
• 18 сентября в 11:50
Ответ дляВсе і одразу
Дякую
Сонечко• 18 сентября в 11:50
один раз мого чоловіка один мужчина примусив купити бутилку води і сіроп полуничний, переконав його, що зараз акція і це дуже вигідно, буде компотик
ми таке взгалі ніколи не купували
МЧСница
• 18 сентября в 11:54
Та сьогодні Затемнення
А мама мнітєльная )
Покажу їй форум
Щоб заспокоїти/переконати)
Мамі 71 рік
Вони,як діти в цьому віці
А мама мнітєльная )
Покажу їй форум
Щоб заспокоїти/переконати)
Мамі 71 рік
Вони,як діти в цьому віці
мадамГрицацуева• 18 сентября в 11:54
Ответ дляВсе і одразу
Сподіваюся, що ви так і зробили. Бо дядько краще знає)
Мир Мир Мир!• 18 сентября в 11:56
У меня прямо сейчас на работе женщина всем желающим оформляет скидочную такую от Райфайзен банка... Брать?)
Синиця у спідниці• 18 сентября в 12:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А я беру карт нуар з цією карткою, ціна дуже відрізняється.
Синиця у спідниці• 18 сентября в 12:02
Ответ длякороткопамятна
Бо пенсіонеру легше мати картку. Вона все рівно безкоштовна виходить, бо ціна її 50 грн, які моно повертає одразу, як тільки її активуєш.