Пупуговка• 18 сентября в 12:06
Не проходить цистіт
Завжди мала слабкий сечовий міхур. Часто ходила до туалету, але жити було можно. 5 років тому, був величезний стрес + не мала можливості піти до лікаря, не питайте чому, бо не хочу розкриватися - не мала. Пропила пару паз антибіотики широкої дії. З війною виїхала у Німечину, тут вже задовбалася рахувати - цистит рецедив за рецедивом. У сечі лейкоцити і кров. Кров не пов"язана з гінекологією - видалена матка. Підозрюю Интерстициальный цистит. Я наче каліка без інвалідності, весь час на знеболюючих, ходити довго не можу, стояти не можу, до туалету бігаю по 40, 50 раз на добу, вночі теж. Може хто стикався з цим? Мені німці і сечовик перевіряли і мрт, кт робили - ну нічого нема. Але пісяю кров"ю. Оце зараз пропила антибіотик чкерговий, лейкоцитів нема поки що, кров є. Чи що порадите, чи може ще якись є думки.
Пупуговка
• 18 сентября в 12:09
Ответ дляДуша компанії
А нирки що?
та наче норм. узі робили, температури, набряків нема
КондуктЕр тролейбуса• 18 сентября в 12:10
Ответ дляПупуговка
як її пити?
Зварити відвар і випити літр віразу. Ще можна їсти свіжу петрушку
Пупуговка
• 18 сентября в 12:11
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
дякую, спробую.
Душа компанії• 18 сентября в 12:14
Ответ дляПупуговка
В такому випадку краще КТ з контрастом.
Пупуговка
• 18 сентября в 12:15
Ответ дляДуша компанії
В такому випадку краще КТ з контрастом.
щось мені робили, але не знаю нирки чи ні, спитаю
Пупуговка
• 18 сентября в 12:24
Ответ длятогдалия
Монурал пили? Це антибіотик саме від циститу. Пити три дні.
так, пила , це було одне з перших що робила
Без Баяна• 18 сентября в 12:30
Цистоскопия нужна. Сразу покажет, есть ли у вас интерстициальный цистит.
Мадам Подлинник• 18 сентября в 12:31
Е коли высевается? Соли идут? Белок? Эпителий почечный? Эритроциты изменённые? На гломеруло есть подозрение?
фан L.O.S.T.• 18 сентября в 12:32
кроме клюкві желательно в таблетках ничего не поможет
и может у вас уретрит а не цистит
Слава Українi• 18 сентября в 12:34
Думаю треба цистоскопія. Може бути камінчик в сечовому каналі і давати кров, біль, часті позиви..
Вам робили її?
Пупуговка
• 18 сентября в 12:37
Ответ дляМадам Подлинник
Нічого не висівається. Не інфекційна природа цистіту. Гломеруо - у мене у дитинстві був такий діагноз, але потім його зняли. Солі нема, епітелію теж. Все норм, крім лейкоцитів і крові
Пупуговка
• 18 сентября в 12:37
Ответ дляSo_so
А что показала цистоскопия?
Не знаю, мені робили ендоскопію сечового, сказали все норм
Слава Українi• 18 сентября в 12:38
Ответ дляПупуговка
Каву п´єте?
Пупуговка
• 18 сентября в 12:39
Ответ дляфан L.O.S.T.
и может у вас уретрит а не цистит
Трочно не уретріт, бо нема печії, і воно біль в області бікіні і вся спина. з попереку до лопаток
Пупуговка
• 18 сентября в 12:39
Ответ дляСлава Українi
Каву п´єте?
ні) давно не п’ю, тільки слабкий чорний чай)
фан L.O.S.T.• 18 сентября в 12:41
Ответ дляПупуговка
сдайте мочу на оксолаті - может они віходят и царапают - отсюда кровь и в аптеку за препаратами клюкві прямо сейчас. и цитрат натрия для защелачивания мочи - завтра уже будет легче
Пупуговка
• 18 сентября в 12:42
Ответ дляфан L.O.S.T.
и может у вас уретрит а не цистит
мені прописували клюкву пити, але тільки загострення. не можу фруктів їсти, все кисле провокує загострення
фан L.O.S.T.• 18 сентября в 12:43
Ответ дляПупуговка
есть клюква в капсулах в аптеке - не нужно ее есть если не нравится кислое
Пупуговка
• 18 сентября в 12:44
Ответ дляфан L.O.S.T.
сдавала добову сечу - немає
Пупуговка
• 18 сентября в 12:45
Ответ дляфан L.O.S.T.
дякую, спробую
Душа компанії• 18 сентября в 13:01
Ответ дляфан L.O.S.T.
Плюсую.
Вибирайте з великою дозою журавлини
Без Баяна• 18 сентября в 13:39
Ответ дляПупуговка
По гломерулонефриту в детстве даже инвалидность дают.
Раз у вас такой бэкграунд, то нефролог - ваш врач на всю жизнь.
Пупуговка
• 18 сентября в 14:49
Ответ дляБез Баяна
нема симптомитики гламероунефриту - набряків, тиску
Це може бути синдром лускунчика. На КТ з контрастом, можна побачити. Якщо є біль в області попереку. Головокружіння, біль внизу живота. Або з лівої сторони живота та спини. То це воно. Більшість лікарів, взагалі про цей синдром не чули. Питання важливе: скільки ви важите? І чи не скидали швидко вагу свою нещодавно?
Lishantes_• 04 ноября в 13:19
стоп...антибіотики п´єте проти якої бактерії???? Чи я так розумію, що антибіотики просто так назначають?? широкого спектру...
Бак посів сечі робили? Бак посів з уретри робили? На зппп аналіз здавали?
Поки не виявите яка бактерія у вас блуждає, а може і не одна, то так і будете мучатися...