PORKA• 18 сентября в 17:09
Волейбол для підлітка, Київ, правий
Порадьте, будь ласка, волейбольну секцію в Києві на правому березі. Донька, 15 років, не професіонал, але дуже любить грати в волейбол
Подтяжка• 19 сентября в 13:09
теж цікавить волейбол в Києві для дівчинки 11 років, біля Героїв Дніпра. Телефонувала в ДЮСШ на Мінській - беруть лише з 8 років
Криниця щастя• 08 октября в 15:28
Моя 13-ти річна донька ходить в Спортивний Клуб СІЧ в школу 97 на О.Теліги (Дорогожичі).
Є ще локація на Арсенальній та на Позняках.