Снегопадка• 22 сентября в 12:23
Как вам такой контуринг волос?
Голова колгоспу• 22 сентября в 12:24
Это красиво только на локонах. На прямых волосах это зебра. Если готовы крутится каждый день- отлично смотрится
Незламна• 22 сентября в 12:26
Красиво, но где ж мастера найти владеющего техникой. Обычно получается ожидание - реальность.
мегамоСГ• 22 сентября в 12:28
Классно. Но именно с локонами красиво. Прямые сопли выглядят некрасиво.
Сіґеле-міґеле• 22 сентября в 12:28
Подобається. Мені моя перукарка пропонує щось подібне, бо багато сивини з´явилося, особливо навколо обличчя. В мене кучері, думаю буде гарно, але поки вагаюся
Кумедний ґудзик• 22 сентября в 12:34
Ответ дляСіґеле-міґеле
робіть, я саме таке роблю, навчилася, теж через сивину, весь час фарбувалася ’рівно’ бо меліровка з сивиною - дороге задоволення, в підсумку навчилася сама робити) гарніше виглядає, ніж однотонна фарба, єдине що - я дуже кучерява, не така, як дівчина на фото) в неї майже рівне волосся
КондуктЕр тролейбуса• 22 сентября в 12:38
Мені подобається
Завжди хочу трохи висвітлити прядки, але поки не наважилась
В мене свій схожий колір
Є трохи світліші прядки - коли вигорають на сонці
В мене свій схожий колір
КондуктЕр тролейбуса• 22 сентября в 12:39
Ответ длямегамоСГ
Ну то не у всіх соплі 😁
Сіґеле-міґеле• 22 сентября в 12:40
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую, спробую. В мене теж кучерявіше волосся, але сама не ризикну. Я сама лише відрослі корені зафарбовую, щоб сивину приховати, але результату вистачає на тижні 3
Lilian-nochka• 22 сентября в 12:46
Красиво,но во первых это нужно умеющего парикмахера найти и ценник ого го,во вторых эти пряди потом желтизну дадут
Точная копия плова• 22 сентября в 12:54
Ответ дляГолова колгоспу
Я бы хотела уточнить - только на хорошо уложенных очень густых волосах. Ну, или на системах наращивания.
Среднестатистическая женщина с тонкими славянскими волосами будет выглядеть, как учительница труда с мелированием. Даже после салона с ценником 5000+. Еще в салоне ее залакируют и уложат проф феном на проф средства. А после первой мойки головы будет оно...
палка-копалка• 22 октября в 09:21
На таких моделях красунях і з ідеальними локонами гарно і тільки на проф. фото з фільтрами