Добрый вечер. Я не разбираюсь просто,подскажите пожалуйста возможно ли повенчаться без росписи?
Эт вернячОк• 24 сентября 2024
Ответ дляFansi
Ему 17 а мне 18(
Ех, діти... Ми брали шлюб майже у 24 роки, і то священик декілька разів перепитав, чи ми точно впевнені, що воно нам треба, ’бо через рік не можуть зійтись характерами і приходять просити розлучення, а я можу хіба що сказати: ’Бачили очі, що вибирали...’ (У греко-католиків церковного розлучення нема, можливе тільки уневажнення шлюбу з дуже серйозних причин, добитися його практично нереально, тому треба добре подумати перед тим, як зважитись на такий крок). Знаючи себе і своїх знайомих у 17-18 років, можу сказати, що у такому віці ’воно ще не треба’.
Тепличная• 24 сентября 2024
Можуть повінчати якщо священник дійсно знає що ніхто з вас не перебуває у шлюбі з кимось іншим. Свідоцтво про ваш шлюб це доказ для священника, що особисто з вами не знайомий.