Полюю на дрони• 26 сентября в 12:37
Чоловік попросив гроші на стоматолога, порадила йому державну лікарню
Образився.
Оскільки в нас вже давно не співпадають погляди як вести фінанси, ще років 10 назад розділили сімейні бюджети.
Йому все потрібно, в нього купа хлама ( техніку купує)
А я жадний крот.
За домовленістю він забезпечує нас харчуванням, і на ньому авто, також ремонт вже існуючої техніки. Нова техніка купується за домовленістю.
Також він сам піклується про своє здоров´я, одяг.
На мені побутова хімія, дім ( текстиль, постіль, посуд) діти ( школа, дозвілля, здоров´я, одяг) ну і я сама.
В підсумку я відкладаю щомісяця 300-500 Дол, в нього мінус на кредиткі і гараж хламу.
Я іноді бурчала на нього, відклади СОБІ пару тисяч, це ж життя. Відмахується - моє життя моє правило.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Кажу навіть в недорогій це 1500-2000 вийде прослідкувати.
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Я питаю, це мої проблеми що в тебе грошей немає? Ти в суботу купив черговий ноутбук під ремонт - продавай і лікуй зуби.
Або в державній тобі вирвуть безкоштовно.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
А я теж зла. Почуваю себе відьмою, але як його в 40 років вчити фінансовій грамотності
А я жадний крот.
І ось бідося ніч не спав, флюс нарвав.
Каже не знаєш не дорогої стоматології?
Ой, а в мене немає таких грошей зараз.
Розсердився, хлопнув дверьми і пішов.
Суцільна зрада• 26 сентября в 12:38
вы все сделали правильно.
Пусть его жизнь научит, если он такой упертый.
Всякие ноутбуки ’под ремонт’ - это вообще бред, от безделья он купил его
Полюю на дрони
• 26 сентября в 12:39
Ответ дляДама_с_коготками
Нах такую семью, гниловатая вы жена если честно.
Я прекрасна дружина! Любляча, не меркантильна! Адже не беру з нього ні копійки грошей
Крим мій• 26 сентября в 12:39
Ответ дляПолюю на дрони
не меркантильна
Котя_люлю• 26 сентября в 12:39
Ответ дляПолюю на дрони
ну а нащо він вам??
Дама_с_коготками• 26 сентября в 12:39
Ответ дляПолюю на дрони
смысл совместного проживания в чем? Живете в его квартире?
Дама_с_коготками• 26 сентября в 12:40
Ответ дляПолюю на дрони
любляча? Ну-ну
Полюю на дрони
• 26 сентября в 12:40
Ответ дляКотя_люлю
нащо ви живете разом?? ви ж чужі люди.
Чому чужі?
У нас все прекрасно, крім поглядів на фінанси.
У інших пар бувають свої негаразди, може в сексі, може в поглядах на виховання
Ку-кусик• 26 сентября в 12:40
Ответ дляПолюю на дрони
Чому чужі?
А зачем вы вместе?
кураГАЛЯ• 26 сентября в 12:40
Ответ дляПолюю на дрони
Ну це ж суто ваша оцінка ’прекрасна’.
Суто ваша суб´єктивна думка про себе
Тумба-юмба• 26 сентября в 12:41
Ответ дляДама_с_коготками
А чого ще очікував чоловік з роздільним бюджетом?
Полюю на дрони
• 26 сентября в 12:41
Ответ дляКотя_люлю
ну а нащо він вам??
Він хороший, добрий, веселий, любить мене, секс, знову ж таки.
Котя_люлю• 26 сентября в 12:41
Ответ дляПолюю на дрони
Чому чужі?
ну, наприклад, ви його не виручили в даній ситуації. Це ж навіть не про гроші....
Дама_с_коготками• 26 сентября в 12:41
Ответ дляПолюю на дрони
Чому чужі?
а вам не кажется, что жлобить на врача, днище какое-то. Он у вас деньги не на пластическую операцию попросил.
Анонимба• 26 сентября в 12:41
Ответ дляПолюю на дрони
А если Вам,не дай Бог,понадобиться на лечение N сумма,а у Вас не хватит?Вы соседи,а не семья.Это флюс,он растет с каждым днём,чем раньше вырвать,тем меньше мучатся он будет потом.И кто сказал,что бесплатно в государственной?
Сорока-ворона• 26 сентября в 12:42
Слухайте, ну він же не безробітний, який сидить у вас на шиї. Його вклад в сімейний бюджет і комфорт теж є.
Для чого така сімʼя, якщо не підтримувати один одного. Дали б йому на той зуб, якщо кажете, що любите його.
Крим мій• 26 сентября в 12:42
Одолжите на крайняк....с процентами...
зуб надо сохранить любой ценой
Полюю на дрони
• 26 сентября в 12:42
Ответ длякураГАЛЯ
Мене дивує, що ви намагаєтесь вчити чоловіка, якому 40 років.
Ну вже як би не намагаюсь. Намагалась перше десятиріччя нашого життя. Коли домовились про роздільний бюджет стало набагато легше і комфортніше жити обом.
Він витрачає на своє хоббі, я никаю гроші, як та криса.
Котя_люлю• 26 сентября в 12:42
Ответ дляПолюю на дрони
та секс то не завжди сім´я...
Тишком_нишком• 26 сентября в 12:43
Ответ дляКрим мій
Одолжите на крайняк....с процентами...
зуб надо сохранить любой ценой
Так, підтримую, дайте в борг, раз така пляска
Хочу в БАНю• 26 сентября в 12:43
А де та грань у проблемах зі здоров´ям коли ви вже дасте йому грошей? Ну там перелом, апендицит, інфаркт? Флюс теж не жарти, це гній в голові, зараження крові, поруч мозок.. ну, ваша справа.
Полюю на дрони
• 26 сентября в 12:43
Ответ дляДама_с_коготками
Юридично моя. По совісті спільна
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 сентября в 12:43
Ответ дляПолюю на дрони
Вы себя очень точно описали.