Фісташкова кава• 27 сентября 2024
Підкажіть надійних турагентів, які можуть організувати групову подорож Карпатами
Потрібно зустріти групу у Львові, день по Львову, далі екскурсія, що має містити водоспади,Синевір +++ 2 ночі і назад до Львову
Слобожаночка• 27 сентября 2024
Можу порекомендувати по Закарпаттю але зустріти іх можуть в Мукачево тільки і решта програми вже по місцю термальні басейни синевір водоспади дегустаціі і тд
Janeke_in_UA• 27 сентября 2024
Відвідай тур. Дуже ніжно їх люблю, все завжди дуже круто організовано
Мстящий за Зайца• 27 сентября 2024
Зв*яжіться з ними.
Це Чернівецька фірма,має регулярні подорожі Карпатами.
Тут їх мені і рекомендували