Кривая спроса• 28 сентября 2024

Чому українське суспільство не толерує одностатеві зв´язки чоловіків?

Я хлопець, маю зараз пасивного партнера хлопця.
Іноді маємо таємні зустрічі для того аби я міг мати секс з ним.
Виглядає це наступним чином, їду я на місце зустрічі на велосипеді ввечері, паркуюся, та йду аби влаштувати партнеру черговий секс в анал.
До відома - моє очко не тронуте, тільки я його, але то вже деталі.
Питання чому у нас досі не можна анал. секс де один актив, а інший пасив виносити на публіку як наприклад у США не боячись осуду?
дамаБезСобачки• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Чому це?
Я не винний що йшло транслювання гри Костюк.
Бо тут нас якось однофігствєнно, як ви когось натягу вали під крики тенісісток. Але думаю є суспільство, кому це дуже сподобається. То не розтрачуйте талант, йдіть там де більш благодарниє читачі.

автор Кривая спроса • 28 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую пані! Тоді вже краще б було саму Костюк натягнути в очко.
дамаБезСобачки• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Кожному своє 🤷‍♀️
Оля_с_киркою• 28 сентября 2024
Так в том и дело , что интим ,должен быть интимом .
Если сейчас все на велосипедах поедут в парки ,на улицах добиться в анал ,то что это будет по твоему?
Домой веди свою зазнобу .
Или вы бомжи бездомные ? Так там уже пофиг где ,если деградация на лицо !
Магиня• 28 сентября 2024
То їдьте у США і трохтібідохкайтесь там скільки завгодно
Оля_с_киркою• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Звісно ні.
Це відбувається у квартирі 5поверхового будинку.

Більше того я не гей.
Це мій досвід сексу з хлопцем і все.
Ну,как не гей? Бисексуал как минимум .
Тебе же нравится это ,не под дулом пистолета ты тыкаешь ему в задницу?
Магиня• 28 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Так в чому ваша проблема? В цей час бабусі по батареям стукають чи поліцію до вас викликають? Якою має бути толерантність? Як вона має виглядати?
Я Вам розкажу як - розповіді про те, що дві дівчинки чи два хлопчики як сімʼя - то це нормально.,з садочка - розмови, зі школи - фільми як вони штирять одне одного в сраку. Також паралельно розмови з психологом- чи ти правильно, дитино зрозуміла, що ти хлопець і подобаються тоді дівчата? Бо якщо ні - то ми розкажемо тобі, що всяка любов має право жити і всі, хто не такий заслуговує щось особливе в житті - підтримку, карʼєру і тд. Ну в ще місяць геїв - все в прапорах на вулиці, мітинги, цекціі проходять скрізь і всюди, як це добре і нормально. Це за кордоном так

Оля_с_киркою• 28 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Мне все равно кто с кем спит, пока не бегает с радужной тряпкой и не пытается навязать мне, что существует миллион гендеров
В США уже люди начали прозревать потихоньку ,а им гайки так закрутили ,что хочешь не хочешь а всех эти ЛГБТ надо уважать , толерантно относиться и т д.
Оля_с_киркою• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Она тебе и понюхать не даст , успокойся трахарь великий 🤪
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
І в чому моя гейність?
Ті хто на зонах натягують інших по Вашому виходять теж геї?

Там є офіційні норми вимоги під які я не підпадаю.
Гей тот кто хочет мужиков.
автор Кривая спроса • 28 сентября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Чого це? Вам звідки знати?
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
І в чому моя гейність?

Натурал бы подушил гуся вместо присовывания в очко мужчине.
Но и геем сейчас быть свободно можно, сейчас это не осуждается, а даже поощряется.
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ви не знаєте де Вінниця? Ви українка?
Плохо помню географию, школу давнр закончила. Список областей помню, а вот центральную Украину плохо знаю, где находится Винница или Кропивницкий так сразу и не скажу.
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
А я не у Вінниці. Вгамуйтеся. Я по іншій причині запитав.

А ось цього літа у мене був кумедний випадок під час статевого акту з хлопцем, я його натягую як завжди, а фоном увімкнена трансляція Уімблдону, де Марта Костюк грала гру на корті. Позабавило як ото кажуть бо я тягаю партнера, а наша Марта Костюк там кричить на корті у телевізорі.
а в чем прикол включать фоном что то? настолько скушный секс?
З понеділка на дієті• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Чого це? Вам звідки знати?
Да кому ты нужен?
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Мені здається що автор зараз теребонькає кожен раз як пише слово ’натягувати’. Від одного цього слова кінчає, як напише і кнопку Відправити натисне так і кінчає
все возможно. Теребонькать полезно. И приятно.
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
А Ви маєте досвід сексу з дівчиною?
Досвид поцелуя да, и не один. Секс мне девушки предлагали, но я не стала. Хотя объективно женщины мне нравятся больше, они красивее, добрее.
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Можна прикинути, скільки разів він кончив))))). Скільки коментів - стільки і кончив
😀
он бы уже обессилел и уснул
Щас ухожу• 28 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
Чому це?
А зачем его включать вообще или почему не выключать когда уже пошел секс?
Не понимаю такого, бывший свекр любил спать под телек, и бм иногда тоже под какой то видос, меня это кумарит. Для сна, секса или концентрации нужна тишина, максимум еле слышная музыка без слов