Мамин тріль• 29 сентября 2024
Чи може проктолог розпізнати гея?
Якщо на прийом прийде пасивний гей чи може проктолог під час огляду дупи це визначити?
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
переживаете? он никому не расскажет)
Я боюся що потім підуть плітки на всю поліклініку. У нас місто маленьке, всі один одного знають. Моя сусідка в поліклініці медсестрою працює
40каградусная• 29 сентября 2024
там ще задовго до безпосереднього огляду дупи все зрозуміло буде
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ для40каградусная
Яким чином зрозуміло?
Анонимба• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
у Вас классный ник)
на самом деле существует врачебная этика, надеюсь, там, где вы живете, ей не злоупотребляют
Пригаю-цибаю• 29 сентября 2024
- А вы знаете, что профессор с 4-го этажа гей?
- Да вы что??!!! Столько лет его ипу, и не знал, что он профессор!!!
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
у Вас классный ник)
Я щось не дуже вірю у лікарську єтику. В маленьких містах всі люди люблять обі...ти когось
Анонимба• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
едьте в другой город на осмотр
Жена миллионера• 29 сентября 2024
Ответ дляАнонимба
переживаете? он никому не расскажет)
не переживайте, золотце
если боитесь, что он вам вс**т, не поворачивайтесь задом )))))))
не переживайте, золотце
Кіна не буде• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Хто ж Вас в цьому маленькому містечку є......е?
А що таке?• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Ну підуть, і? Ми не в 18 столітті, за таке в тюрму не садять
Фиктивная• 29 сентября 2024
Поїдьте в сусіднє містечко і спіть ночами спокійно. Або до приватного.
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ дляКіна не буде
У мене є коханий
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ дляА що таке?
У нас в місті дуже багато гомофобів
А що таке?• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
У нас в місті дуже багато гомофобів
А жити як плануєте? Все життя ховатись будете?
Фиктивная• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
У мене є коханий
Просіть його наступним разом робити це аккуратніше
40каградусная• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Яким чином зрозуміло?
бо пересічний пацієнт приходить до проктолога стривожений і сповнений найпесимістичніших передчуттів, а пасивний гей - приємного хвилювання і затамованих надій, причепуривши і відбіливши напередодні... ні, не багатостраждальну матільду
Мамин тріль
• 29 сентября 2024
Ответ дляА що таке?
Не знаю, поки що будемо ховатися
Менее Более• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
О, в кои веки, троль сразу именуется тролем)
Не виправдовуюсь• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Так и будет, мы в небольшом городе короной заболели, первые, через час вся поликлиника знала
Бринзолетта• 29 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Тогда едьте в областной центр на обследование - там вас никто не знает
Светка-пипетка• 29 сентября 2024
Прям така сьогодні проблема поїхати в інше містечко огляд пройти.
Вже не знають що ще придумати, аби проблему собі створити.