Играю у края• 30 сентября 2024
Порадьте сервіс, де можна ОНЛАЙН вписувати витрати? В ідеалі для 2х власників
Хочемо писати витрати, бо щось... всьо не то і все не так((
ексель - то накрайняк
в ідеалі - якась програмка на тел - із зрозумілим і приємним ;))))) інтерфейсом
буде ще круто якщо туди матимуть доступ 2 людей - кожен зі свого смартфону
ексель - то накрайняк
ЭмчЭндЭм• 30 сентября 2024
Так, щоб з режимом спільного користування не бачила. А от ексель це дозволить спокійно.
Играю у края
• 30 сентября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
з тел дуже незручно(
ЭмчЭндЭм• 30 сентября 2024
Як варіант це застосунки для корпоративного менеджменту витрат. Але вони коштують відносно недешево.
Все возможно• 30 сентября 2024
Я користуюся money flow. Але не впевнена, що там можна удвох вести одну сторінку
Играю у края
• 30 сентября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
певно просто будемо ввечері згадувати що хто платив і вносити витрати)
Играю у края
• 30 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
дякую
Я весела булька• 30 сентября 2024
Ми писали в окремий чат в телеграмі з хештегами категорій витрат, потім переносили в кінці місяця в google sheets по категоріях. Якщо айфон, є додаток spend together - він дуже юзер-френдлі
Ще класика splitwise, але він так собі виглядає)
Играю у края
• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ весела булька
супер тема - хештеги
руки_Крюги• 30 сентября 2024
Деньги ОК
Приложение в телефоне
Мне кажется оно синхронизировалось.
Но муж покупал платную версию. Может по этому.
Но там точно была бесплатная и вполне адекватная
Приложение в телефоне
Мне кажется оно синхронизировалось.
руки_Крюги• 30 сентября 2024
Ой. Сейчас посмотрела. Они наверное российские :(
Мы просто давно-давно пользовались. Лет 5 просто приложение есть в телефоне, но мы не пользуемся
руки_Крюги• 30 сентября 2024
Прикол. В ноябре 2015 года на Кидстаффе я заработала (выручка) 13 тыщ грн :))
А сейчас вообще продаж нет. Как жизнь меняется
Играю у края
• 30 сентября 2024
Ответ дляруки_Крюги
та життя піпець як змінюється(
Ласунка• 01 октября 2024
я пользуюсь Monefy. но не знаю,есть ли там синхронизация с другим телефоном.