Менее Более• 01 октября в 00:01
Порадьте будь ласка парфум. Смачний!
Щось хочеться на осінь такого натурально- смачненького, щоб пахло випічкою, трошки ванількою, шоколадом.
Короче кажучи щоб було тепле і смачне).
І не агресивне, може навіть якийсь міст для тіла, бо пробувала пару варіантів монталь - це для мене жесть, вони просто душать.
Короче кажучи щоб було тепле і смачне).
Менее Более
• 01 октября в 00:04
Ответ дляФісташкова кава
А ваниль с шоколадом это как раз к Монталь)
Так, але не можу. Замовила кілька відливантів на кремчику, просто душать і все, в горлі аж першить.
Фісташкова кава• 01 октября в 00:06
Ответ дляМенее Более
В Монталь нужно заходить в облако одного пшика, не нанося на себя
Менее Более
• 01 октября в 00:09
Мені ще сподобався відносно останній Блек опіум (того року здається, червоний). От щось таке схоже, але не зовсім воно ( тестила в брокарді, може все ж таки замовлю пару мл, може розношу’
Накладні мюслі• 01 октября в 00:10
Ответ дляФісташкова кава
Угу, у мене сусідка монталі колекціонує, я це облако ще на першому поверсі відчуваю, а живемо ми на 21. Просто жесть. Вонюча задушлива хімоза. Я користуюсь нішею, і вона користується нішею, але є нюанс:))))))
Фісташкова кава• 01 октября в 00:10
Ответ дляНакладні мюслі
Может ей и ваши духи противны, дело вкуса
Накладні мюслі• 01 октября в 00:12
Ответ дляФісташкова кава
Справа не в смаках, а розмірі ’облачка’, чомусь саме любительки монталя обливаються як не в себе.
А, і Кірке:))))
_Alekssandra_• 01 октября в 00:16
Ответ дляНакладні мюслі
А, і Кірке:))))
Покупала несколько пробников Монталя, слышу только при распылении.
Может это такие же нечувствительные к нему люди ’обливаются’.
ПростоБелка• 01 октября в 00:16
Ответ дляМенее Более
Они не громкие. Как вы их на себя наносите что в горле першит? Я делаю один брызг на затылок , где линия волос.
_Alekssandra_• 01 октября в 00:17
Ответ дляМенее Более
Попробуйте Том Форд ванильный затестить.
Лукава Кішка• 01 октября в 00:25
Затестіть Ангела Мюглера, класичну блакитну зірочку. Або полюбите, або зненавидите)
Вона магічна - на комусь ялинка і дим з мокрою землею, на комусь - солодка хмарка з праліне, шоколаду, ванілі і цукрової вати.
От якщо ви відноситесь до другої категорії - буде вам і солоденьке, і смачненьке.
Я_канеша_извиняюсь• 01 октября в 15:44
Ангел Мюглера. Я купила пів флакону на шафі, не дорого, надовго вистарчить, дуже стійкі. Аромат смачний
Конотопська відьма• 01 октября в 23:25
Можливо Devotion від DG
Чи все той же Монталь Vanilla Cake
Конотопська відьма• 01 октября в 23:28
Ответ дляЛукава Кішка
Це явно не гурманіка. Авторе, Ангел це суворий парфум. Можливо, він вам і сподобається, бо це вже легенда, але по вашому опису це не те, що ви зараз шукаєте
Менее Более
• 02 октября в 07:29
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую, по відгукам на кремчику вже зрозуміла.
Горлаю зрання• 05 октября в 23:36
Ответ дляКумедна
Сьогодні придбала такі. Ванілька приємна
І мені подобається ця версія ванілі, дуже делікатна.
Горлаю зрання• 05 октября в 23:37
Спробуйте Ліру Ксержофа - це дуже приємний парфюм, ніби і просто солодкий, але дуже теплий і огортаючий.
Ло Шарик• 03 ноября в 11:51
Ответ дляЛукава Кішка
Вона шикарна, якщо один пшик. Вчора помила волосся, нанесла, сіла фільм дивитися і кайфувала просто. Якщо занадто нанести, то оточуючим буде заважати
В мене така. Ялинки і землі не чую, але новорічні смачні напої, каву, солодощі, вогники, радість та затишок святковий є
Ашотакоя• 28 ноября в 04:22
Я затестила діор руж трафальгар еспріт де парфюм - це найкращий смаколик🐉
Але ціна👻
Якщо наважуся на нього, буду унікальна😜😂
Але ціна👻