У нашого пацюка різко(за день), зʼявилась на шиї шишка, трохи менше квасолини.
До ветеринара записані, але хвилююсь що ратологів мало і щоб не наробити шкоди(
Може хтось має контакти вет.клініки де є гарні ратологи в м. Київ?
Або ж може в когось була така ситуація: що виявилось?
В групі є в документах список рекомендованих ратологів. Роблять операції.
Это онкология, им очень свойственно. Бывает оперируют, но по сути это и не продлевает жизнь, они все равно живут пару лет, смысла ноль.
’Собак заводят те, кто хочет, чтобы их любили. А кошек - те, кто сам готов любить. У хомяка или крысы же задача в духе Иисуса - показать детям смерть.’(с)
Ответ дляМария10
Таке часто в пацюків. Нічого їм з тим не роблять. В них і так коротке життя, вони з ним доживають. Скільки йому?
Вона в нас ще маленька- пів року (
Лікар телефоном сказала що якщо швидко зʼявилось - то або абсцес, або лімфовузол
Ответ дляLilian-nochka
Абсцесс,несите к ратологу вскроют,не затягивайте
Сьогодні йдемо, переживаю щоб не зплутали з лімфовузлом(
Lilian-nochka• 01 октября в 14:38
Ответ дляЕлизавета 7180
Это абсцесс,у грызунов такое часто