Крию матом страшно• 01 октября 2024

Як так може бути? Шахрай чи справжній продавець?

На відомому сайті продає взуття. Мені дуже сподобалось, писала, що ій не підійшов розмір. Я хотіла купити, але поки спитала, інший покупець швиденько оформив доставку. Я написала, що шкода, але продавець сказала, що є ще одна пара. Така сама, такого ж розміру… ціна для цього бренду низька.. вони нові.. як так вийшло, що є однакова пара..
Треба ось так• 01 октября 2024
Перечитайте...

автор Крию матом страшно • 01 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
Перечитайте...
Ваше повідомлення не надіслане((( лише ось це речення перечитайте..
ничевока• 01 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Ви дивна, оформлюйте доставку, якщо вам треба, ви нічим не ризикуєте.
Ду да ду да ду• 01 октября 2024
Ну та, все взуття ж випускається лише в одному екземплярі
Ясамаякрасивая)• 01 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Продавец пролет продает. У неё их два в одном размере?
Простоваля• 01 октября 2024
Підробка
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ось і мені це дуже дивно(((

Ду да ду да ду• 01 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
99% що це перекупник. % заплатить з 1, а продасть 2
Ответ дляДу да ду да ду
Перекупники зазвичай не ставлять ціну нижче ринкової. Там вона в 2 рази нижча
Ду да ду да ду• 01 октября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Ну скиньте що за товар і покупця, а то загадками говорите