Тепер зрозуміло, чому план миру ( продовження війни) не показали українцям.
tanitabonita• 02 октября в 10:58
Боже, як же все дістало... кінця краю не видно.
Вони воюють, а ми помираємо.
_Katya_1985• 02 октября в 10:59
Ответ дляOdilie
Контрнаступ со случайными, немотивированными, необученными людьми и без современного оружия? Наверное, даже солевые наркоманы реалистичнее бредят.
Хочется плакать от таких реалий, но нашему руководству виднее, оно то только по заводам и партнерам ездит
_Katya_1985• 02 октября в 11:00
Ответ дляТасама
Удалено администрацией...
рано или поздно все равно придётся отвечать и лучше рано
_Katya_1985• 02 октября в 11:02
А кем реально воевать?
Всех кого не отпускают, кто сначала, готовы еще продолжать два-три года? Плюс еще подтянут не мотивированных, слабых притянутых за уши ’бойцов’ которые и своих будут сдавать и подставлять
Ответ дляLv1107
Іноді здається що не розуміє, просто вперся(. Не вміє він програвати...
прошу пробачення,але це ще було зрозуміло, коли він сказав-
’ Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили».
чому тепер таке здивування??
до рідної тушки добрався результат вибору?
чому тепер таке здивування??
Ваша-карма• 02 октября в 11:14
Ответ для_Katya_1985
А кем реально воевать?
Видимо ментов и тцк погонят , такие все быки здоровые , уж они точно принесут победу !
Ваша-карма• 02 октября в 11:14
Ответ дляBigSize_
А чем их мотивируют? Даже не пытаются...
Ногами по печени
Ответ дляAmalpi
Т е наши хотят контрнаступлением добиться переговоров? Смысл тогда начинать? А не договориться в 2022
Ви так про ті перемовини зациклились, у вас є гарантії, пуйло згоден на переговори? Чим ви готові поступитися, щоб рашка угомонила свої криваві хотєлкі?
Ваша-карма• 02 октября в 11:16
Ответ дляBejza
Пока только мы уступаем им территории по полной , вчера вот Угледар , а сколько людей гибнет , надо и дальше продолжать терять людей и земли , вы чего не идете отбивать ?
Ответ дляBejza
А ви на 1991 році?
Ви бачите якість передумови вийти на мацкву, владівасток?
Чи який у вас план завершення війни?
ksusha1155• 02 октября в 11:25
300 тис на 25 рік, а всього 900 тис повісток.. ще скільки років??? ппц, тупо знищення білого здорового чоловічого населення((( світ здурів, замість того, щоб прибрати одного хворого карлика..
Ответ дляBigSize_
Разве не логичнее мобилизацию проводить раньше, чтобы успеть подготовить бойцов? 🤔
Готують, ось як.
У продовження новин про збільшення темпів мобілізації - свіжа стаття західної преси...
ЗСУ втрачають убитими або пораненими більше половини новобранців незабаром після їх прибуття на фронт, повідомляє Financial Times
Українські командири зазначають, що новобранцям бракує базових бойових навичок і мотивації, а більшість панікує під час перших обстрілів. Середній вік українських солдатів — 45 років, що ускладнює виконання піхотних завдань, які потребують витривалості та фізичної сили.
За словами командирів, від 50 до 70 відсотків нових піхотинців зазнають втрат у перші дні ротації. Брак досвіду та фізичної підготовки робить новобранців особливо вразливими, а через неефективне навчання багато хто навіть не вміє правильно тримати зброю. Тренування досі проводяться за ’радянськими методами’, а інструктори часто не мають бойового досвіду.
Командири також наголошують, що через постійні ротації та тиск російських військ підрозділи ЗСУ зазнають значних втрат і змушені відступати на деяких
Ваша-карма• 02 октября в 11:32
Ответ дляlumonbka
А ви на 1991 році?
Чи який у вас план завершення війни?
Просто страшно , что творится , сейчас с огромными жертвами теряются люди и наши территории , чтоб потом с еще большими жертвами их отбивать ? Когда не дали чем бить по раше , всё стало ясно , обычный договорняк .