Принцепесочка• 03 октября в 13:04
Як можна відпускати дітей зі школи в тривогу??
В нашому класі що перша вчителька так робила, що класний керівник пʼятого класу через пів години після початку тривоги пише в загальний чат, щоб усі забрали своїх дітей з укриття! Поясніть, де логіка і чому цей безлад дозволено керівництвом школи/департаментом освіти?
Тобто тоді, коли щось вже конкретно літає у небі дітей відпускають і вони одні (та це й неважливо одні чи з батьками) йдуть по вулиці додому.
І повторюсь, що це не особисте прохання вчителя. Це позиція школи (а значить дозволено департаментом).
Як у Ваших школах?
В садках теж просять забрати, але якщо тривога затягується на годину та більше і то більшість дітей сидить в укритті тому, що батьки працюють і не мають можливості одразу забрати дітей.
Як у Ваших школах?
Б´ю байдики• 03 октября в 13:06
Блин, ну если один сраный дрон( который между порочим видно и слышно хрен знает откуда) летает возле БЦ, то почему нельзя в Яготыне забрать детей?
Автор, вы только недавно вернулись?
Скромняшка• 03 октября в 13:07
Залежить від області. В нас відпускають і це добре. Але ми крайня західна
Підмітайло• 03 октября в 13:09
У нас пишуть що ’можна забирати’, а не щоб обов´язково забрали. Вчителі будуть в сховищі до кінця тривоги, ніхто вашу дитину звідти не виганяє. Просто повідомляють, що навчального процесу більше не буде сьогодні, можна звбирати
Кундалина• 03 октября в 13:11
Всі претензії до уряду, який нав´язав вчителю сидіти в укритті з дітьми після уроків та не оплачує цей час. Посидьте ви на роботі зайвий час, бо тривога.
Русланка з гілки• 03 октября в 13:12
В Харькове сын ходит в школу. Не отпустили раз, когда был реально обстрел. Так отпускают. Я так понимаю, что вы достаточно далеко от опасности, если у вас даже садики есть
ШанельКуКу• 03 октября в 13:14
У нас в лицее можно забрать ребенка из убежища во время тревоги только под подпись родителя, ставят фио, время когда забрал и подпись. Одесса.
Но мы наоборот чаще сами спускаемся в убежище к детям, а не наоборот))
Я_з_Франека• 03 октября в 13:15
Если вас это не устраивает почему вы жалуетесь здесь, а не в администрации школы или района?
Я_з_Франека• 03 октября в 13:15
Ответ дляБ´ю байдики
Автор, вы только недавно вернулись?
Автор же ничего не написала.
Может это в самой БЦ школа
Б´ю байдики• 03 октября в 13:16
Ответ дляЯ_з_Франека
Автор же ничего не написала.
Может это в самой БЦ школа
Я думаю, что местных там уже больше комары по ночам бесят, чем дроны.
Шкварочка• 03 октября в 13:18
просять, бо малим дітям важко висидіти у підвалі, починають плакати, тому звісно у кого є можливість просять забрати, забираю малого з садка, то я його розумію чому він не хоче там сидіти, воняє підвалом, пилюкою, сирістю, вони там посидять як день з довгими тривогами, а через пару днів всі хворі
Счастье_же_вот_оно• 03 октября в 13:18
У нас у ВУЗі не дозволяють разходитися студентам й викладач повинен з ними знаходитися в укритті до відбою
Natal_ka91• 03 октября в 13:18
Захід, відпускають максимум з останнього уроку і то потрібно скинути заяву вчительці
Б´ю байдики• 03 октября в 13:18
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Харьков, Запорожье?
культУра• 03 октября в 13:19
Ответ дляБ´ю байдики
Автор, вы только недавно вернулись?
Я сьогодні вже дзвонила на урядову лінію. В Києві тривоги нема, а в області діти по пів дня в підвалі сидять. Причому, щоб до нас долетіти, тим дронам спочатку саме Київ треба пролетіти.
Б´ю байдики• 03 октября в 13:20
Ответ длякультУра
Меня этот факт тоже бесит до глубины души.
Снегопадка• 03 октября в 13:20
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
думаю, им там весело)
БЦАшка• 03 октября в 13:21
В нашій школі відпускають лише з батьками молодша школа, підозрюю що підлітків самих відпускають бо бачила як йдуть зі школи в тривогу, але не виганяють примусово, тобто, вони самі хочуть
Снегопадка• 03 октября в 13:21
Ответ длякультУра
да-да, есть такое, тоже бесит
Б´ю байдики• 03 октября в 13:22
Ответ дляСнегопадка
да-да, есть такое, тоже бесит
Да и утром зачастую у нас отбои в 9-10 утра только, а в школу через 1,5 часа после отбоя. Только пришли и опять, то миги, то баллистика. Задрали.
Кундалина• 03 октября в 13:24
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Київ
Який відповідальний внз. Сарказм.
Заместитель Анонима• 03 октября в 13:24
Вам не угодишь)). То 150 постов: почему нельзя забрать ребенка в тревогу под свою ответственность, что за бред сидеть в подвале часами.
То: какого хрена! Почему нужно забирать ребенка во время тревоги.
Уж как-то определитесь.
Б´ю байдики• 03 октября в 13:25
Ответ дляМоре Щастя
А зачем забирать, если тревога закончится и будут дальше уроки ?
Смотря какая тревога. Если миг или баллистика, то да, сравнительно быстро. Но, если пустили долбаные дроны, то они и 5 часов могут круги по области нарезать, хули толку сидеть тогда в убежище.
Счастье_же_вот_оно• 03 октября в 13:26
Ответ дляКундалина
Який відповідальний внз. Сарказм.
я вважаю, що це нормально
викладач несе за студентів відповідальність під час пари
Кундалина• 03 октября в 13:26
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
я вважаю, що це нормально
Ну я ж написала, що сарказм. Звісно, що це неподобство. І студент як доросла людина має право піти додому в тривогу. З якого дива викладач відповідальний за дорослих людей? За вас начальник на роботі відповідальний?
Кундалина• 03 октября в 13:27
Ответ дляЗаместитель Анонима
Уж как-то определитесь.
То спочатку одна половина батьків пише, а потім інша.