Firzz• 03 октября в 14:33
Питання для жінок 40 років. Плюс—мінус, для яких можливий секс без стосунків
Якщо допустити, що для вас допустимий секс без серйозних стосунків.. і для вас у вашому віці є вибір між 3 чоловіками, якого б з них ви обрали для задоволення своїх потреб…
1) Чоловік, який молодше за вас. Причому на значну кількість років. Йому років 25. Він симпатичний, у чудовий фізичній формі, виносливий, але в нього немає багато досвіду і у вас з ним мало спільного, вам навіть поговорити «після» немає про що
2) Чоловік, який є вашим ровесником. Він менш виносливий та у гіршій фізичній формі, але біль досвідчений і з ним є про що поговорити
3) Чоловік старший за вас. Йому приблизно років 50+, у нього фізичній параметри найгірші, але є найбільша кількість досвіду у цих справах…
4) Ви би не обрали жоден з варіантів
Можете свій вибір аргументувати. Уточніть свій вік
4) Ви би не обрали жоден з варіантів
Лівий Локіть• 03 октября в 14:34
1.
Навіщо про щось говорити, коли потрібен тільки секс без стосунків?
Мизимец• 03 октября в 14:36
Тю, это секс без стосунків, пробовать всех и оставить самого лучшего
Я тертий жук• 03 октября в 14:36
Выбрала бы старше себя для повышения самооценки и наличия у него опыта и мудрости.
С младше вообще ни о чем. Был на 9 лет младше.
С ровесником не интересно.
Забрала і не сказала• 03 октября в 14:37
мені 43 роки ,чоловіку (коханцю) 50 р. вибрала його з-поміж інших,бо
1. Прекрасна фізична форма, просто красивий чоловік.
2. В сексі йому рівних нема серед тих,що були ( ні 35-річні,ні 40-річні). Може декілька разів і дуже вмілий. Вміє зробити дуже добре.Дбає насамперед про мене в ліжку,аби я всім була задоволена.
3.Щедрий.
4.Акуратний дуже, Ніколи ніде найменшого неприємного запаху порівняно з іншими.
5. Має високі мор.цінності,справедливий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
8.Начитаний,розумний,безліч тем для обговорення. Купа інтересів.
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
куркулиха• 03 октября в 14:38
Ответ дляЯ тертий жук
С ровесником не интересно.
Для повышения самооценки как раз младший больше подходит, мудрость так вообще с возрастом не связана.
Неновая почта• 03 октября в 14:38
Мне 40, выбрала бы 35-40. Меня молодежь и старые пердуны не заводят. Не то, что б мне разговоры нужны, просто мне не нужен секс на износ.
куркулиха• 03 октября в 14:39
Ответ дляЗабрала і не сказала
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
Это всё к нему пришло только в 50 лет?)
Зажуженная Жужжа• 03 октября в 14:39
1 конечно, если просто секс, то зачем с ним разговаривать потом))
Забрала і не сказала• 03 октября в 14:39
Ответ длякуркулиха
Это всё к нему пришло только в 50 лет?)
не знаю. я з ним 1,5 р. Що було- не цікавить.
Я тертий жук• 03 октября в 14:40
Ответ длякуркулиха
Мне как-то дурачки не попадались, и при этом рядом с ними я себя чувствую девочкой и принцессой!
куркулиха• 03 октября в 14:41
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну так вы его выбрали между Серёжей, Алёшей и Вадиком не потому что ему 50,а за какие+то качества.
В общем опрос дурацкий.
Зажуженная Жужжа• 03 октября в 14:42
Ответ дляFirzz
Скільки вам років? Який мінімальний вік має бути у чоловіка?
46, думаю минимум 20
Несу пургу• 03 октября в 14:42
Ответ дляЗабрала і не сказала
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
Дякую,що поділилися,є такі чоловіки
Зроблено у 80-х• 03 октября в 14:42
Ответ дляЗабрала і не сказала
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
В вас скарб
руки_Крюги• 03 октября в 14:42
Выносливость в сексе это как? Вы марафоны там бегаете?
50+ это уже на пенсию. 25 - в детский сад.
Мне 41, мой диапазон 35-45.
Забрала і не сказала• 03 октября в 14:43
Ответ дляЗроблено у 80-х
В вас скарб
я знаю + нема дітей,ніяких аліментів.
Бла бла бла• 03 октября в 14:45
У жінки в 40 років немає самоцінності? Це біда набагато гірше, ніж відсутність коханця.
Любовь Калистратовна• 03 октября в 14:46
Ответ дляЛівий Локіть
1.
і то правда, цигель-цигель, як тварини на злучці, і розбіглись
Любовь Калистратовна• 03 октября в 14:48
Ответ дляЗабрала і не сказала
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
3.Щедрий.
6.З ним надійно і спокійно.
7.Обожнює мене і хоче женитися.
а як стикується ’коханець’ і ’має високі мор цінності’?
ЯНаПэПэ• 03 октября в 14:48
Чисто для секса? Первый вариант.
А вообще, никто ж не запрещает чередовать первого со вторым)
Забрала і не сказала• 03 октября в 14:53
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
а навіщо мені бидло? спати теж треба з гарно вихованим чоловіком, а не з тим хто матюкається,чи з якоюсь бидлотою. Секс сексом,але і поговорити треба про щось, і час провести не тільки в ліжку, а в театрі,кінотеатрі,поїхати на відпочинок і не соромитись його
Любовь Калистратовна• 03 октября в 14:54
Ответ дляЗабрала і не сказала
ви навіть не зрозуміли про що мова....
ВсеПроВсехЗнаю• 03 октября в 14:55
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ви навіть не зрозуміли про що мова....
І не зрозуміє))
палка-копалка• 03 октября в 14:55
Тільки старший, мінімум на років 5. В сексі досвідчений і забор поставив, і виноград підв´язав...🤣