Добрий день, дівчата. Хто користується порошком і засобом для миття Amway, чи не шукали ви анологи, щоб засоби були не гірші по якості і без запаху? Ціна кусається після останнього подорожчання, шукаю альтернативу.
Я Zoom від Емвей нічим не заміню і засіб для духовки. Миюче беру каністрою 5 л Бланідас. Це концентрат, на довго вистачає. Можете на пробу літру взяти, щоб спробувати і банка залишиться для розведеного.
Для миття посуду мені Амвей ніколи не подобався тому не підкажу Стосовно прального порошку, то він теж не вау, єдина перевага - без запаху. По якості такий самий Domol дитячий та гель для прання Honey Bunny. Вони обидва без запаху https://eva.ua/ua/pr115294/
Дуже дякую, вже перечитала відгуки, пишуть, що гарна продукція, тож спробую
Деламарк дійсно гарний, я один час ним користувалась. Але було що він подорожчав і в перерахунку на 1 прання дорого виходив. А потім я про нього забула 🤦♀️
Ще хороший саме порошок Форміл в голубі упаковці, але зараз його чомусь нема. То я взяла Дент міт дитячий, дуже сподобався, майже без запаху і добре відпирає. Для чорного беру гель Домол.
Дякую за варіант, тільки порошок, чи і засіб для посуду купуєте цього бренду? Без запаху?
Я шукала. Все що мені радили - не те. Пробувала мабуть біля 30 різних. З них нормально пере Ариель гель, але воняє жесть. Та й по ціні не дешевше. LG tech немає в продажу вже delamark після Амвею наче не пере взагалі, як і Фрош і т.п. Домол туди ж
Мені просто цікаво - або в людей все чисте і на запах неважливо, або не було з чим порівняти. Бо в мене щодня білі шкарпетки з тренування дитини і тренувальна форма, одяг чоловіка в мазуті і т.д. з полігону і не все такий бруд відпирає.
Домол там і поруч не стоїть. Білі шкарпетки не відпирає. Сіре лишається на стопі. По ціні не дешевше виходить.
Не знайшла заміни порошку, засобу для духовок, плямовивіднику в спеї. Ще беру LOC для прибирання і для посуду - але ці більше за звичкою. Всьому іншому заміну знайшла, навіть кращу
В мене взагалі жоден засіб для прання саме білі шкарпетки не вістірує. Хіба що капсули Аріель на 60 градусів +/- відстірують. А так я дитячі білі шкарпетки після тренувань на ніч замочую в перкарбонаті і потім вже на 40 градусів в машинку на швидкий цикл.
От у мене Амвей відпирає без замочування. Тому й пишу, що інші поруч не стоять.
Можливо ви десь маєте рацію. В нас не буває дуже брудного одягу. Але все одно навіть по комірцях та манжетах, по дитячому одягу видно які порошки або гелі гарно перуть, а які гірше. По рушниках теж це видно, але не одразу, а коли разів 4-5 попрати. В мене так якось було з Савексом чи чимось схожим. Перший раз попрала і на а норм. А згодом стало видно, що одяг не вистірується, а застірується
Я до порошку додаю порошок - плямовивідник для кольорового Домол. 1 ложку або пів ложки. Або замочую в цьому порошку білі рушники, тоді в прання, то норм відпирає.
В мене і амвей не порався. Все одно додатково треба було обробляти комірці та манжети. А біле з часом ставало сіро-жовтим, якщо додатково не користуватись відбілювачем. Тому на мій погляд ціна не відповідає заявленій якості. П. С. Універсальним L.O.C, концентратом для кухні та концентратом для скла та дзеркал Амвей користуюсь років 15, вони реально гарні
Я просто не бачу сенсу брати порошок ще й плямовивідник на кожне прання. Бо економія вийде сумнівна. Перкарбонат я додаю лише для одягу з мазутом або фарбами після художки.
Засіб для духовок змінила на наш український ТМ Мілам для посуду від киптяви та нагару, він навіть кращій ніж в Емвей.
Delamark чудовий порошок універсальний, він без запаху. Для посуду беру засіб Lysoform, мені вистачає надовго. У них же антижир, засіб для миття підлоги. Ще хороша альтернатива для миття посуду Green Max. Пробуйте, це хороші засоби.
Мілам мені для духовок не так зайшов. Для противнів, грилю не дуже. Лише для кастрюль та мікрохвильовки. Сподобався один для грилю засіб, але Ван дорожчий ніж Амвеєвський.