Полуничка• 03 октября в 16:20
Оце дубарь в квартирі
Ще тижні 3-4 чекати поки включать .
Холодно капець. Ми ще й хворі.
Класно хто живе у своєму будинку або має автономне отоплення
Це канешн мука для мене ці тижні
Холодно капець. Ми ще й хворі.
Це канешн мука для мене ці тижні
Ща как дам• 03 октября в 16:21
я вопще блатна. У нас автономне опалення газове і спекотно - вікна відкриті
Обижулька• 03 октября в 16:21
А в Полтаві вчора +30 на сонці і сьогодні +26, всі вікна вдома відчинені, ще й сонячна сторона. Коли вже похолодає.
Фоточки нема• 03 октября в 16:22
У меня тоже холодно. Частый дом. Но отопление до ноября не включу. Экономлю.
Ваша прЭлесть• 03 октября в 16:24
Зранку +2,зараз 12 дощ холодно, вже декілька разів включала батарею
Полуничка
• 03 октября в 16:25
Ответ дляВаша прЭлесть
То вже тиждень як задощило і холодно от так (
Сьогодні сонечко
Вишня на торті• 03 октября в 16:28
Ответ дляСижуревувшоке
Это где так холодно ? У нас 30 тепла . Харьков .
Да я сейчас в футболке и шлепках
НуКаНаКа• 03 октября в 16:29
у нас 12 градусів. опалення не вмикаю. просто теплі ковдри і теплий одяг
Сегодня не целуюсь• 03 октября в 16:29
Мы в доме, я хожу как и летом в шортах и топе
ТОлько летом кондиционер работал и днем, и ночью
Вишня на торті• 03 октября в 16:29
Ответ дляНуКаНаКа
Горд?
ДинамоКит• 03 октября в 16:30
У меня солнечная сторона и панорамные окна на лоджии. Летом сдыхаю от жары, за то все остальные холодные месяцы года, кайф, тепло всегда.
Вишня на торті• 03 октября в 16:31
Ответ дляНуКаНаКа
город? місто Львів
Давно у вас похолодало? У нас ще до середини жовтня обіцяють 22-25, а вночі 11
ДаЗдраПерма• 03 октября в 16:31
Ви ближче до запада України мабуть, бо в Києві зараз 22 і сонечко, тому на провітрюванні вікна стоять
Потужна махіна• 03 октября в 16:31
Ответ дляВишня на торті
З суботи але обіцяють потепління
100pudov• 03 октября в 16:32
Автономное отопление решает вашу проблему. Хотя на улице сегодня жара.
Чесно брешу• 03 октября в 16:33
Ответ дляФоточки нема
У мене перший поверх, також холодно. Але отоплення ще не включаю також
Молчалка• 03 октября в 16:33
Ответ дляПолуничка
Сьогодні сонечко
А Полтаві хоч якийсь би дощик все посохло...
ЯблокоРаздора• 03 октября в 16:33
Львів, холодно ппц, включила котел сьогодні. Ще й треба щоб речі висохли
НаБалКоніХодять• 03 октября в 16:34
Якщо у вас так щороку - подумайте або про теплу підлогу або кондиціонер з підігрівом
Ду да ду да ду• 03 октября в 16:35
Ответ дляНуКаНаКа
город? місто Львів
Ого, как по разному воспринимаем мы погоду. Я во львове и даже мысли нет включать отопление. Вполне комфортно.
НуКаНаКа• 03 октября в 16:37
Ответ дляДу да ду да ду
Я люблю спеку. Мені краще літо. А так і із носа біжить і руки-ноги ледяні.