Пушап Мі мі• 03 октября в 23:51
Домашні завдання
Ваша дитина робить всю домашку якщо вона на лікарняному?
Сегодня сержусь• 03 октября в 23:52
Робить ту домашку, яку знає. Іноді в групі не допитаєшься у однокласників ) добре що зараз почали вчителі в єдину школу закидати.
Айболитная• 03 октября в 23:53
Наша дитина навчається за проєктом ’Інтелект України ’ . Зошити після кожної теми збирають на перевірку.
То не тільки домашню,а ще й класну роботу робить
Пушап Мі мі
• 03 октября в 23:53
Мій син хворів,дійсно було погано,приніс зошит а там за дз 1 бал
Луноликая Вика• 03 октября в 23:55
Так, питає у дітей, чого немає в єдиній школу. Але коли син почувається погано, то лежить. Та і я не заставляю ніколи. То він для себе, щоб не пропускати теми і не відставати.
Соображалочка• 03 октября в 23:55
Ответ дляПушап Мі мі
Было, но я решила вопрос, это несправедливо
Сегодня сержусь• 03 октября в 23:55
Ответ дляПушап Мі мі
А йому прям вчора погано було, а сьогодні норм і в школу пішов? Зазвичай після «було погано» є ще кілька днів до школи. То чого не зробити ту домашню?
Соображалочка• 03 октября в 23:55
Ответ дляСегодня сержусь
Дети разные, а не такие как ваш
Луноликая Вика• 03 октября в 23:56
Ответ дляПушап Мі мі
Позвоніть вчителю, поясніть, що погано дитині було, яка домашка?
Кукусики• 03 октября в 23:56
Ответ дляАйболитная
То есть ребенок более например неделю а потом за два должен эту неделю переписать и классную и дом сделать?
ФрекенБок• 03 октября в 23:56
Ответ дляПушап Мі мі
Ему вечером было плохо, а утром пошёл в школу? Или почему не сделал накануне?
У нас требуют последнее дз.
Айболитная• 03 октября в 23:57
Ответ дляКукусики
Так. Або ж отримаєш зошит з поганою оцінкою.
Сегодня сержусь• 03 октября в 23:57
Ответ дляСоображалочка
Дети разные, а не такие как ваш
Я в курсі. Тому Автора і питаю. Сьогодні погано, а завтра до школи? Доді вчитель могла нічого не ставити.
А якщо потім вже було норм і до школи через кілька днів то чого не зробити домашнє?
Весотехник• 03 октября в 23:57
Раніше робили і класну, і домашню роботу. А останній раз як захворіла дитина я дозволила не робити. І нічого не сталось, кінець світу не наступив.
Брехушечка• 03 октября в 23:57
если он на больничном - значит у него температура полным ходом
нет, не делает, спит обычно весь день
Organic• 03 октября в 23:57
Ответ дляСегодня сержусь
Бо робив мабуть домашку за ті дні, коли не було погано.
Соображалочка• 03 октября в 23:58
Ответ дляСегодня сержусь
Да потому что это школа, а не заведение строгого режима. Вы же не работаете на больничном.
Кукусики• 04 октября в 00:00
Ответ дляАйболитная
(( это плохо . Бедные дети.
Сегодня сержусь• 04 октября в 00:01
Ответ дляСоображалочка
Тобто це нормально пропустити матеріал, прийти до школи і вже там сидіти і розуміти що «нічого не розумієш» тому, що за ті кілька днів в процесі одужання нічого не почитав і домашку навіть не спробував зробити? Ну таке..
Соображалочка• 04 октября в 00:03
Ответ дляСегодня сержусь
А делая домашнее, он сам в новом материале разберется? Большого пробелы за пару тройку дней не случится. Это какое-то фанатичное обучение у нас еще родом из совка, никак не искоренить.
Малая еще та• 04 октября в 00:05
Якщо вчителі ліплять одиниці навіть з поважної причини (захворів - то поважна причина), то або поговорити з вчителем і розпитати його вимоги (бо в кожного викладачі свої «приколи»), або написати за дитину ту домашку і забути. Підтримати, пояснити, допомогти. Я не люблю вчителів, які з нальоту ставлять низькі бали. Гарному вчителю не потрібно самостверджуватися за рахунок учнів.
Весёлая морковка• 04 октября в 00:06
Дочка неделю болеет. Температуры нет, болело горло, был заложен нос. У нее это обычно неделю-две тянется. Делаем домашку ту, которую знаем. Первые дни болезни разрешаю не делать - когда голова чугунная и нечем дышать, не до уроков. Потом нагоняем.
Брехушечка• 04 октября в 00:10
Ответ дляВесёлая морковка
так а почему она дома сидит - с ясной головой?
Весёлая морковка• 04 октября в 00:12
Ответ дляБрехушечка
Потому что кашель и насморк еще не прошли. Было уже, отпускала в таком состоянии в школу и через 3-4 дня заболевала по второму кругу.
мадамГрицацуева• 04 октября в 00:18
Ответ дляСегодня сержусь
А в «ці кілька днів» більше нічого не задають? В минулому році син хворів на грип А.
5 днів не міг голову з подушки підняти, температура під 40, думаєте мені і йому було до домашки ? Як пішов на поправку, з того дня і почав її робити.
Фоточки нема• 04 октября в 00:24
Ответ дляАйболитная
Когда уже эту дурную программу закроют, задолбали