Не вдалося загинути на фронті, чесно помру під окупацією влади.
Це не прохання допомоги. Ділюсь радістю. Мене не випустили за кордон на реабілітацію, яку так важко і дорого було організувати. Після двох років фронту, поранення, важкого госпіталя, присвоєння інвалідності, повного списання з армії по непридатності, мені повідомляють на кордоні, що все це брехня, по базі я повноцінний війсковослужбовець, який проходить службу. А значить ухилянт, який намагається втекти за кордон. Ладно. Ось ще трохи брехні ухилянта. Ніяких виплат за списання з армії по втраті здоров´я немає. Є тільки незрозуміле булькотіння чиновників від влади. Ніяких виплат за поранення немає. Є ті ж самі чиновники та їз пихате булькотіння. Ніякої пенсії немає. Неможливо оформити. Бо чиновники тупо не дають два папірці, без яких інші чіновники пенсію не оформляють. Ніякої соціальної допомоги немає. Є ті ж самі чіновники, які брешуть, тягнуть час, і посміхаються. Роботи немає. Роботодавця лякають наслідки мого поранення. І я їх розумію. Власнику роботи потрібні здорові, витривалі робітники, а не руїна на милицях. https://www.facebook.com/oleg.fesenko.758/posts/pf...
Ні, не хочу. Не треба через страх перед кацапом вибілювать цих упирів ублюдошних. Я наче про це сказала. Що д о с и т ь мішать все до купи! Бо виходить, що через те що кацам нас всіх уб‘є (як варіант), можна - тримати нас як в концтаборі до кінця життя; - піднімати податки незаконно - використовувати воєнстан як хочеш (незаконно) - виїхать - це ні, а тарифи-податки піднять - ве так - влаштовувати сафарі на людей і в змі брехать про рівень мобілізаціі і супер-мотивацію - виселять нафіг людей з житла під виглядом евакуаціі, і в той же час купляти житло за 60 лямів жиробасам-суддям - - - - -………………… Шо мені треба питати? Якщо до мене в хату прийде кацап і я почну волать слава Бандері, то нашо таке робити?! Я в десяте питаю: чому в Маріуполі люди живі, ходять на роботу, в магазини, в кабаки. Ч о м у?!
Скільки вбитих в Маріуполі, могли б ходити на роботу, в школу, в магазини? Думаєте, вони кричали ’слава Бандері’, перш ніж їх вбили?
Я не знаю що там сталося, і не була присутня. Я чую це з форумів і змі. А по факту сусідка мамі дзвонить в марік, говорять, гроші якось перводять на подарунки на ДН ітд
Тоже бред.Почти вся партия Порошенко все лето в Испании на своих виллах отдыхали и выезжали своими лакшери авто..Был репортаж,и вот на днях тоже они в Европе или в США (видео)на каком то съезде
Брату швидкого одужання 🙏🙏🙏. А всім рідним сил і розуміння!
У мене брат для мене був завжди герой. Навіть у дитинстві, коли його ображали старші я вірила, що він їх переможе:) Колись так йшли через компанію хлопців, а вони щось почали чіплятися, а я тим хлопцям! Тікайте, бо мій брат як дожене так навалає, а брат мовчи мала, бо зараз нам наваляють, а я ні, ти їм наваляєш😂, і таки ті хлопці не захотіли зв´язуватися з такою впевненою😅, і втікли), а я брата цілу дорогу хвалила який він молодець:) Боже, хай і автор цього посту і всі наші братики та сестри будуть здоровими та живими 🙏🙏🙏.
Щось не зовсім сходиться. Після поранення, лікуючись в госпіталі Ви мали отримувати щомісячно 100 тис. Коли Вас згідно Наказу вивели зі штату в/ч Ви мали пройти МСЕК і згідно групи інвалідності отримувати військову пенсію + соц . пільги. Якщо Ви отримали поранення не на бойовій позиції, тоді це зовсім інакша історія. І немає нічого неможливого. В кожній структурі є гаряча лінія. У всякому разі лінія НГУ працює злагодженно і без додаткових проблем. За ЗСУ кажуть- там повний бардак з документацією по вісх напрямках. Також є в Телеграм юридичні канали, де можна описати конкретну ситуацію і Вас проконсультують безкоштовно. Треба стукати і Вам відкриють. Те, що ніяких грошей не отримуєте- не вірю.
Не офіційно направляють на бойові позиції, потім ніяких виплат, нічого не довести, у знайомого зараз так та каже, що це дуже часто буває.
А поранення теж неофіційне?! Є побратими, які пілтвердять в акті розслідування де , коли і як сталося поранення. І лікарі теж, вони розбираються з чого стріляли. Все можна довести, тільки треба час. І багато в суді доводять.