ПуГоФФка• 06 октября 2024
Как запекаете перепелок?
В чем маринуете?
Хочу сегодня запечь впервые
Гуру троллинга• 06 октября 2024
Натираю сушеными травками и чесноком, обжариваю с двух сторон на сковороде, а потом запекаю в форме с бортами в сметане.
Очень вкусно готовили перепелок в египетском отеле - фаршировали темным рисом с тмином и сухофруктами. Но я на такие подвиги не готова.
Всюди влазю• 06 октября 2024
Я роблю просто солю перчк трохи сметаною обмазую, всередину запихую часник вершкове масло шматочок, можно ще лавровый лист. В форму і запікати хвилин 20-25 не більше. Смачно, не пересушені, соковиті
Аристократка-тунеядка• 06 октября 2024
Я роблю маринад так:
Пиво
Гірчиця
Цибуля
Часник
Сіль
Спеції за смаком
Все гарно перемішати , та зробити кожній Тушкі масаж .
можна використовувати мінеральну воду , замість пива .
Хочу поділитись деякими секретами)) По перше: перепілка має свій специфічний смак і чим більше Ви використовуєте різних спецій тим менше Ви отримуєте смаку самої перепілки. По друге: якщо при мариновці розрізати тушку по хребту, грудка залишається закрита шкірою і від цього вона залишиться соковитою і не пересохне при смаженні на мангалі.
Пиво
Гірчиця
Цибуля
Часник
Сіль
Спеції за смаком
ПуГоФФка
• 06 октября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я роблю маринад так:
Пиво
Гірчиця
Цибуля
Часник
Сіль
Спеції за смаком
Пиво
Гірчиця
Цибуля
Часник
Сіль
Спеції за смаком
Спасибо❤️