Пищалка• 06 октября 2024

Рубежное, Север, Попасная и др. уничтоженные города, вы планируете возвращаться?

Или уже пустили корни в другом регионе или другой стране?
Выехали 2 года назад на ’две недели’ и так и скитаемся .Не могу никак принять ситуацию,хотя и назад уже не хочу,не смогу там жить Скучаю по прежней жизни,которой давно уже нет и не будет.И не могу начать жизнь сначала. Мы теперь, как люди без прошлого 😭
Результат:
вже голосів: 741
540 (72.87%) Результат
107 (14.44%) Не вернемся
47 (6.34%) Вернемся ,если освободят
47 (6.34%) Не решили
Всех анонимов аноним• 07 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
На заводах 90-100, на щахтах 400-600. То вас дурят, надо разобраться. 18-20 это пенсии. У таких фантазерок в башке.
Якось так і живу• 07 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Ну в отличие от академика, механик и колорист реально заработают в любой стране
Механик да, колорист нет.
КараПузовна• 07 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
Вау
MillenniumStory• 07 октября 2024
Ответ дляФісташкова кава
а что россияне делают в Горловке, зачем им к вам ехать?
На ПМЖ
MillenniumStory• 07 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
І навіщо сидячи в Донецьку обсирати Кривий Ріг? Ви там коли були щоб дозволяти собі таке писати?
Да, работал и жил. Есть друзья и знакомые живущие там. У нас часто в командировки отправляли туда и обратно. Экология хуже чем в Горловке. И я н кого не ’обсирал’, а описывал свои впечатления
Леплю из пластилина• 07 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Ну поки їх відбудують..якщо відбудують..то вже онукам можна буде повертатись..так сказати’осваівать новиє тєріторії’.
Зачем вы так коверкаете слова?
Сиджу тихенько• 07 октября 2024
Мені все одно хто і скільки получає зарплатню в окупації. Я не розумію ментально, як можна жити з ворогами??? Моє місто знищують щодня, вибухівку з дронів скидуютьь цивільним на голови, лікарні переповнені. Херсон. Як можна жити з цими людьми під одним прапором?????? 8 місяців окупації я не відчула нічого кращого, чи гідного життя в тих умовах, нічого.
Не подобається західна для проживання? Так мені теж не подобається. Знайшли собі не тихе місце в центральній, шахеди під вікнами пролітають частенько. І житло є не за всі кошти світу, і ставлення людей прекрасне. Але як можна жити з тими вбивцями з їхніми паспортами??????
Я після 14 року була толерантна к переселенцям, їх вибір повернутися в донецьки/луганськи але зараз, коли це торкнулось мене особисто, коли зруйнували моє місто, люто ненавиджу і не розумію тих хто повертається!

Дуже багато можливостей зараз існує і в Україні, і за кордоном, допомагають всюди. Просто коли тобі ближче ватніки, то не треба росказувати як тут все погано
Незнакомлюся• 07 октября 2024
Ответ дляСтебель березы
крутяк ! ви - супер!
може люди почують?
самкам- то байдуже, аби лише гроші, але матерям і дітям загиблих ГЕРОЇВ, навічно шана і світла пам’ять, ходити по кабінетах безчуйних чиновників зі мільйонами в шухлядах-то вабще!

схиляю голову і ридаю за всіма нашими хлопцями.

і ворог серед нас, в керівництві країни.це факт! він Є! цей ворог !
з нашого мовчання і страху.
не вони нас, а ми їх призначили на посади, що нас мордують...

то треба або як чаушеску або імпчімент, хай тікає в ізраїль і лєнку прихватить,перед цим зігравши на роялі для співвітчизників в живом концерте, а в записи уже бачили.
так как там говорил Шекспир? Чума на оба ваших дома?...угу.
И Вы наконец заведёте свою любимую-’Сассия великая наша держава...’
И пойдёте асвабаждать Прибалтику. Адиннарод чё уж там.
Ирина Веселуха• 07 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Удалено администрацией...
У нас родственник с Донецка только недели две назад принял окончательное решение покинуть Донецк и переехал в центральную Украину. С 2014 туда- назад катался.
Без образів• 07 октября 2024
Ответ дляСиджу тихенько

Люто плюсую
Або це їх боти, бо реєстрація 2024 року
Аж нудить від вихваляння руського міра
Після знищення міст, вбивств дітей, брудних розправ, вбивств полонених
Я не хочу в тюрму ні за які гроші світу
Я з Київщини та біля мене немає охочих руської помийки люди звідти назад може й хочуть, та в українські міста, а не руїни це болить
Моя думка тема замовна
Хропочка з гривкою• 07 октября 2024
Ответ дляMillenniumStory
Ясно баба Ніна. Та тільки за логікою в Кривому Розі ти не була більше 10 років. То на основі чого ти можеш це місто називати «лютой помойкой»? Платили б тобі в твоїй шахті, ти б тут фублі не заробляв😏
Нетутешня• 07 октября 2024
Ответ дляElenaMari
В Рубежном живут, Северодонецк отстраивают у сестры по мужу вернулись люди в эти места , там жилье свое работа, всю жизнь ездить батрачить не смогли по сьемам
В Бахмуте живёт ,в Авдеевке тоже .
Немного людей ,но всё-таки дома .
Сиджу тихенько• 07 октября 2024
Ті хто повернувся, кожен день читають новини як їхня велика держава вбиває ракетами чи шахедами людей в Україні, що вони думають??? Просто цікаво.
’Ай-ай-ай как харашо бы Украина и Россия помирились’????? Просто в голові не вкладається. Ну от як. Українські діти ходять в руські школи де росказують, дерьмо.
Я не уявляю як самі руські з цим живуть, але українці свідомо обравши сторону окупантів???
Нетутешня• 07 октября 2024
Ответ дляПросто болталка
Врёте, как дышите. Третий год ни связи, ни инета, ну рассказывайте, рассказывайте. Про медицину вообще смех
Я знаю из Харьковской области во время оккупации возили людей в Белгород ,на операции ,гипс накладывали,бесплатно !
Несколько знакомых рассказывали .
Seehund• 07 октября 2024
Набежали рашиские подстилки хвалить оккупантов. Не знаю может они до войны щи лаптем хлебали, но в моем городе были до войны и заводы гиганты и современные медцентры и даже транспорт ходил по расписанию и была своя программа для отслеживания. Было много парков, несколько кинотеатров, свой театр, а уж всяких развлекательных мероприятий выше крыши. И что сейчас в окупации медоборудование вывезли, трамвай ходит всего один, автобусов мало, работа только на стройке или в магазине, пойти сейчас не куда, а вечером и опасно из-за обилия чурбанов. Многие люди потеряли жилье, многие жизни.
Сиджу тихенько• 07 октября 2024
Ответ дляНетутешня
В Бахмуте живёт ,в Авдеевке тоже .
Немного людей ,но всё-таки дома .
А що таке ’все-таки дома’ ??? Життя довоєнного не буде ніколи, не буде в окупації отого дому як раніше. Не буде смачних конфет, лікарів до яких звикли, рідного атб з акціями тижня, не буде цивілізації аптек цілодобових та банківських послуг, не буде якісного зв´язку і інтернету. Окупація буде називатись окупацією як не закривай очі. І не буде там розвитку ніколи. Начиталасись за Маріуполь, де замилюють очі, тротуарну плитку поклали яку в Донецьку зняли з вулиць.
Ладно коли літні люди не можуть собі ради дати, а дітям що там зібралися давати?? Яке майбутнє?? Хто хотів з нуля за два роки війни освоївся і в Європі і в Україні, було б бажання працювати, допомагають всюди зараз і грантами, і грошами на нові бізнеси.
tarveldy• 07 октября 2024
Ответ дляПищалка
Кто там лепит рукалицо,вы у себя дома живёте?
Обняла, вам треба почати жити по новому , може до психолога?
Йобана русня вкрала в нас життя , ненавиджу підарів кончених
Юпитерная• 07 октября 2024
Ответ дляПес Патрон
Не смешите.Повестки там всем приходят с 18ти лет.Заставляют на войну
Мои знакомые, кто остался, все дома, никого никуда не погнали. Из тех, кто выехал и пошел на войну (не знаю, сами или по принуждению) уже многие в могиле.
90x60x90• 07 октября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Не правда, сестре сестры операцию делали на позвоночнике бесплатно поставили импланты, и в санаторий бесплатно реабилитация раз в год, моей маме в Одессе 4 дня сустав тазобедреннный не меняли пока мы деньги искали, и не дашь 200 грн не подойдут памперс не поменяют, и деньги такие мы потратили при этом это гос больница(
Удалено администрацией...
90x60x90• 07 октября 2024
Ответ дляПросто болталка
Не врёт она. Я выше описала что мне подруга рассказывала
Хропочка з гривкою• 07 октября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Та ви що?😱 прям не виходячи з дому?😱 от дивина! Чудо-чудне! Кажуть, що ліки тепер закордонні заборонені, лише російські можна. Але то ж нічого, російські найкращі!)
90x60x90• 07 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
MillenniumStory• 07 октября 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Лекарства как и продукты, как раз хреновые
Nat-li• 07 октября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Вы еще тут? Бегом лечиться в оккупацию к оркам!
Хропочка з гривкою• 07 октября 2024
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Та чого ж тільки? Ще є внутрішнє Азовське море, Бердянськ, Маріуполь і тд. Для падольщиків, що готові жити на ще свіжих кістках, то прям рай.
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляПросто болталка
А как отпетляли от мобилизации в 22? Прятались? Почти всех мужиков переловили и на фронт.
Бред
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Ну и как Вы думаете по какой причине он остался? Старики лежачие? Так за 10 лет можно было вывезти
Нравится в рублях получать и лечиться по полису как минимум
А куда вывозить? Где жить? Или Украина всем компенсировала жилье на подконтрольных территориях? Смешно читать такие бредни.
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляКатастрофа
’докажИте’
Нам і не потрібно ніяких доказів від ждунів звичайнісіньких.
Ну вы же не ждуниха и давно на фронте?
Сиренькая• 07 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Новоспечені росіяни, го на Вумен.ру життя на болотах вихваляти!
Удалено администрацией...
90x60x90• 07 октября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...