Сижу_и_плачу• 07 октября в 08:48
Чому такі доглянуті жінки на Закарпатті?
?
Обстановщица• 07 октября в 09:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Наприклад Іра із Закарпаття, красуня спортсменка і розумниця, сестра її теж класна
В коричневом пиджаке норм. Вторая на сильного любителя. И это еще все в фотошопе
Обстановщица• 07 октября в 10:00
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Конечно, берет. И очень сильно заметно влияние румынов и венгров. Никуда от этого не деться
Обстановщица• 07 октября в 10:01
Ответ дляКружите меня,кружите
ну так з надутими губами, віями 7д , то лиш переселенці і їх видно відразу..Наші Закарпатські дівчата красу мають від природи.
Глибока провінція кажете, так у нас до кордону з Європою від 0 до 70 км. ми на каву до Будапешту за 2 години.
Корови і кози? Так ви бігаєте за тим молоком і сиром в Карпати. Для чого їдете, тут же неухожені, не травмуйте свою психіку.
.
Вот из-за таких как вы и не едина наша страна! Когда одна часть Украины поливает гавном другую даже в этих ресницах и бровях. Фу на вас
Кумася• 07 октября в 10:02
Ответ дляХата на мати
С ресничками 7Д и губками по 5 мл, в меховых парках?)
Удалено администрацией...
Зоркая Зорро• 07 октября в 10:02
Звичайні жінки, такі як скрізь. Є доглянуті, є не дуже... Рада , що є ще такі місця, куди можна приїхати видихнути після Києва... коли буваю там, насолоджуюсь тишею , а не дивлюсь на людей
Не за Будка• 07 октября в 10:03
Ответ дляОбстановщица
Я извиняюсь, а как она была найзаможніша? На чем там зарабатывали? Аж интересно
Так, люди їздили закордон, бо тут роботи нема. З чого завжди були насмішки.
А найзаможніша рівнем життя, який люди самі собі створили, а не чекали від держави. Відкриваючи свій бізнес і розвиваючи містечка та села. На гроші, які заробили закордоном.
Кумася• 07 октября в 10:04
Ответ дляНе за Будка
Танічка Ужгород
Так, ця дуже гарна. У неї свій магазин одягу. Взагалі на західній Україні багато гарних дівчат, вони від природи там гарні, а не від пластичних операцій.
Люблю ВалЄру• 07 октября в 10:04
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Просто гарні, на Закарпатті жінки гарні, від природи
Чорні та вусаті
Love_Love_Love_• 07 октября в 10:04
Ответ дляОбстановщица
Ці фото не з сайту знайомств і ми тут не природні данні обговорюємо а доглянутість
Чудо в декрете• 07 октября в 10:05
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я була в Ужгороді і Мукачеві,дівчата доглядають за собою.
Теж саме я бачу і в Києві.
Але давайте заїдемо більш вглиб,де людям треба вже пасти корів і робити сир з коз...
Теж саме я бачу і в Києві.
Треба ще враховувати район. Навіть у нас в Дніпрі зовнішній вигляд жінок, та й не тільки жінок а й чоловіків, дітей дуже відрізняється. Якщо прогулятись центром міста, зайти в ЛєСільпо та, на приклад в АТБ на ж/м Західний буде колосальна різниця в доглянутості
Кумася• 07 октября в 10:06
Ответ дляНе за Будка
А, ви про провінцію. Про які саме міста ви писали?
Ужгород провінція?
Я була в інших областях, то там крім обл центру взагалі глухомань. Львівщина наприклад. Мої всі однокурсниці зубами трималися ща Львів, лише б в село не вертатися.
В Вінницькому селі діти доїзджають в сусіднє в школу. Бо в їх селі школа не працює. Один продуктовий на все село.
У мене смт Закарпаття: є басейни, готелі, три спортзали, два ресторани, купа кафе, косметолог, дві школи. Все є для комфортного спокійного життя.
Ужгород провінція?
та то ж провінція.. які готелі.. Жмеринка стайл і вокзал с циганами - це наше все.
Бриджит_Фрикандо• 07 октября в 10:06
Ответ дляКіна не буде
От скажіть що у вас в голові?😡😡😡
Не в голові, а на голові. Какошник у неї на голові. Лаптями щі хлібає і пише всяку муйню.
ПешитеБесАшипок• 07 октября в 10:10
Ответ дляЧудо в декрете
Мукачево, Ужгород,то не дуже великі міста.
Може тому ’видно’ одразу дівчат.
Кіна не буде• 07 октября в 10:10
Ответ дляОбстановщица
А протилежні коменти ви не бачите ?
ЭтаваНиМожетБыть• 07 октября в 10:22
Ответ дляКумася
Яка назва магазину?
Кумася• 07 октября в 10:24
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Яка назва магазину?
Это сеть магазинов. Есть в Ужгороде, Львове, Киеве (на Крещатике).
ЭтаваНиМожетБыть• 07 октября в 10:26
Ответ дляКумася
Мене цікавить назва саме в Ужгороді
Не за Будка• 07 октября в 10:28
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Мене цікавить назва саме в Ужгороді
Фешіоніста
Ціни як в Зарі, а якість гірша. Без примірки не раджу. Я заходила і навіть не обрала нічого щоб приміряти
Бла бла бла• 07 октября в 10:29
Может дело не в ухоженности ? А в том что на Закарпатье нормальные счастливые лица, я приедете в Харьков, вас все покажется серым. На лицах страх и боль, от этого люди кажутся не такими красивыми.
ЭтаваНиМожетБыть• 07 октября в 10:30
Ответ дляНе за Будка
Фешіоніста
Барна? Очень сильно изменилась))
little_bagira• 07 октября в 10:32
Ответ дляНе за Будка
Ні, я відповідала що до огородів. Немає зараз як колись впаханих жінок. Клумби, графічний дизайн - так, але огороди майже ніхто не садить. У мене росте полуниця, базилік, шпинат і черрі.
Це у вас у дворі графічний дизайн?
Не за Будка• 07 октября в 10:35
Ответ дляlittle_bagira
Це у вас у дворі графічний дизайн?
Ландшафтний. Переплутала
В мене клумба трояндова, газон і туї.
Я ландшафт не планую робити.
В мене клумба трояндова, газон і туї.
Я ландшафт не планую робити.
Менее Более• 07 октября в 10:35
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Во! Я тут в Мукачево проездом была. Там и женщины и мужчины а-ля Фарион. Чисто по чертам лица. Видимо тип такой
Ваша-карма• 07 октября в 10:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Серьезно?
Трансы какие-то
Не за Будка• 07 октября в 10:37
Ответ дляМенее Более
А Фаріон хіба з витягнутим лицем?
Фаріон, як на мене, гарненька жіночка була, на свій вік. Коли мовчала..
Детские_Будут?• 07 октября в 10:37
Ответ дляПешитеБесАшипок
Теж саме я бачу і в Києві.
ну там де вже корови..то свіже повіря та краща вологість. колір обличчя кращий. знову-таки- від фізичної роботи- підтягнута фігура. один профіт.
Не за Будка• 07 октября в 10:37
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Барна? Очень сильно изменилась))
Що таке Барна?
Менее Более• 07 октября в 10:39
Ответ дляНе за Будка
А Фаріон хіба з витягнутим лицем?
Губы тонкие, глаза навыкате, нос острый. Ну и не круглое лицо у нее, все-таки ближе к узкому. А там каждый второй такой. И мужчины, и женщины. Неожиданно для меня было