Дайте вподобайок• 07 октября в 22:18
1300 кілокалорій можна схуднути?
Вага 65, ріст 166.
Кросівки оригінал• 07 октября в 22:19
Щас погадаєм, може взнаємо вашу активність і скільки ви споживаєте зараз
Дайте вподобайок
• 07 октября в 22:20
Ответ дляКросівки оригінал
Ага)
Клептоманка• 07 октября в 22:20
Автор, в инете куча формул расчета базового обмена + активность. Вот оттуда и пляшите, можно или нельзя
Дайте вподобайок
• 07 октября в 22:21
Ответ дляКлептоманка
Та ось і підрахував мені калькулятор таку норму калорій
Зайканалужайке• 07 октября в 22:22
Можна. Але це залежить від вашої ваги/віку/активності.
Краще від базової потреби відняти 15% кал і тоді точно почнете худнути. Але це може бути не 1300 кал, а інша цифра.
Схоже, що калькулятор правильно підрахував при умові середньої активності.
Клептоманка• 07 октября в 22:22
Ответ дляДайте вподобайок
Ну так значит разложите ее по ПП и ешьте на здоровье
ДинамоКит• 07 октября в 22:40
скільки калорій ви їсте зазвичай? ось від цього мінусуйте десь 200 і дивіться як реагую тіло
Дайте вподобайок
• 07 октября в 22:42
Ответ дляДинамоКит
Я їм завжди багато хліба, не можу ніяк відмовитися. Тепер тільки одну скибку за прийом їжі.