Коленная ложечка• 08 октября в 00:15
Пакунок малюка гроші на картці довго лежать
Доброго вечора , підкажіть , поки що малюку хватає памперсів , який строк дії картки пакунок малюка? Не можу знайти інформацію
культУра• 08 октября в 00:21
Ответ дляГолодаю
А их разве нельзя снять, а на подгузники тратить только?
На карте написан конечный срок.
Коленная ложечка
• 08 октября в 00:23
Ответ дляГолодаю
Нельзя , раньше можно было , сейчас нет
Коленная ложечка
• 08 октября в 00:24
Ответ длякультУра
На карте написан конечный срок.
Спасибо , я так и подумала
Сусановна• 08 октября в 00:24
Автор, їх же можна витрачати на будь-які дитячі товари: чоловічки, одяг, косметика дитяча, харчування... Не знаю, у мене ті 6 тис (у 2021 році) розлетілись в перший же квартал
Коленная ложечка
• 08 октября в 00:52
Ответ дляСусановна
Вещей много есть , косметики пока детской хватает, всё есть , подожду пока прикорм начнётся , потрачу на детское питание, пока та карта пакунок малюка пришла , мы всё уже купили
Котя_люлю• 08 октября в 01:31
Ответ дляКоленная ложечка
не волнуйтесь, если вы с нее будете покупать только подгузники, то все равно успеете потратить :)
Angelina123• 03 ноября в 14:16
Рік з дня отримання чи різ дня народження дитини?
Чи можна робити онлайн замовлення?
Чи можна оформити карту в приват банку до народження дитини,щоб потім не бігати і не стояти в черзі.
Чи можна робити онлайн замовлення?