Трохи злякана• 08 октября в 22:33
ДОПОМОЖІТЬ! Чим підняти дитині імунітет?
Дівчата в мене вже плач … малому 8 років імунітету зовсім немає.. 2-3 дні в школі і все температура. В результатів : нос горло стафілокок і якась паличка в невеликій кількості, аденоїди 2 ст , і вірус бар ! Я вже не можу… що йому давати ?! Як підняти імунітет?
Кудесница_с_пургеном• 08 октября в 22:35
Иммунолог и нутрициолог вам нужен
Сдавайте анализы и ищите причину
Цветочница• 08 октября в 22:37
Ответ дляМалая еще та
Комплекс мультивітаминів і мінералів для дітей, ехінацея
😂😂😂😂😂
АБВГДейка• 08 октября в 22:38
Була подібна ситуація. Ми звереглися до лікаря знайомого. Здавали дуже багато аналізів, знайшли Бар, аскариди та підвищені титри герпесу… якогось там типу. Пролікували гомеопатією guna, прогнали глистів і дитина перестала хворіти. Одночасно з тим пішли в басейн… не знаю що допомогло. Може переросла…
ПриснитсяЖЕ• 08 октября в 22:38
Давать йому- поездку на море и побольше свежего воздуха. Возможно и смену климата. Я так до выезда из Украины каждый месяц в аптеку как на работу ходила, антибиотики раз в квартал и бесконечные воспаления лёгких, при том, что частный сектор и сосновый лес вокруг. Сейчас от моря в 70 км, лечение пару раз в год парацетамол. Если бы кто-то сказал, не поверила бы. У ребёнка официально иммунодифицит не выявленного происхождения ,был. Вся зараза цеплялась ((
АБВГДейка• 08 октября в 22:40
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Нам не допомагало проживання прямо на березі моря. Були постійні обструкції. Все в цій справі індивідуально. Але можна пробувати.
АБВГДейка• 08 октября в 22:43
Ответ дляТрохи злякана
Давала малому профаги курс , але напевно мало один курс
Подумайте, чи не путаєте хворобу з алергічними проявами, у нас це були дуже схожі симптоми. Кашель, бронхіти, нежить, горло. Відвідайте алерголога, здайте алергопроби.
Я супер-пупер• 08 октября в 22:47
8 лет это как раз опа опная, еще и ацетоны появляются.. станет проще чуть позже
Цідило правди• 08 октября в 22:52
Спорт и правильное питание. Нет спасения в витаминах,это все плацебо.
МадамОхмури• 08 октября в 22:54
Аналізи і до імунолога.Якщо все добре,по інструкції Енгістол (його мами дуже хвалять)
забиякина• 08 октября в 22:57
Моим помогла смена города с плохой экологией на экологически чистый регион. До этого ничего не помогало.
Вельми шановна• 08 октября в 23:02
девочки уже много дельных советов написали, главное конечно экология, питание и режим дня Но от себя посоветую свои лайфхаки. прием омега на постояной основе. Прием витамина С и цинокм. Прием эхинации бузины в сезон орв. При первых признаках орз - чихание или сопли - прием содиум аскорбата! и все проходит за пару дней.
Все будет, но потом• 08 октября в 23:03
Было так в садтке и первых 2 года в школе. Ничего не давала. Спорт, перестала кутать и летом целый день на улице. Но основное -это спорт. Там,где грязные руки во рту, возле глаз, возле носа и т.д 😅 и в первый день болезни, при первых симптомы витамин с. Дозу минимум в 2 раза больше или много аскорбинок.
ЖивунаБагамах• 08 октября в 23:03
Иммунитет есть у вашего ребенка,те он работает,температура это результат его работы.А отрегулировать надо полноценным питанием,закаливанием,укреплением организма-спорт.
Можно сдать анализ на витамин Д и если есть недостаток,то восполнять препаратами.
НаБалКоніХодять• 08 октября в 23:05
Ответ дляВельми шановна
Вы хотели сказать ’эхинацеи ИЛИ бузины’?
Трохи злякана
• 08 октября в 23:10
Мы сдавали анализы и у нас по результатам сказал лор или глисты или аллергия, мол не пугайтесь сразу. Мы вот только приехали с моря летом . Были месяц в горах … и опять ! Я на море просила что б нырял . И опять … а аллергия может разве быть как ангина или что-то такое ? Температура?от глистов пили тоже
А_я_ЛОЖУ!• 08 октября в 23:45
Давать витамин Д 1000ме каждый день. Омега3. Нам очень помогал Профилактон, но сейчас его делают только в сиропе, 8-летка может отказаться пить.
Кидстаффовна• 09 октября в 00:26
Девушки, подскажите , кто то давал своим детям иммуномодуляторы типа исмижена?Врач каждый раз настоятельно рекомендует.
Морковку дай• 14 октября в 12:50
Доньці 14 років, теж така ситуація, 2 тижні школа - 2 тижні лікарняний. Причому не просто простуда, а обов´язково з високою температурою, і подальшими ускладненнями типу синуситів-гайморитів. Ніяке свіже повітря і здорове харчування не допомагає. Превенар теж не змінив ситуацію. Звернулися до імунолога і генетика, виявилося, що у неї дефіцит певних вітамінів і мікроелементів. Плюс вірус Епштейна-Бара і цитомегаловірус. Імунолог пояснила, що в такому випадку оті всі мультівітаміни і ехінацеї тільки гірше роблять, бо в першу чергу впливають на віруси, зміцнюють їх, а організму вже нічого не достається (це я приблизно так запам´ятала). Підібрали окремі вітаміни, плюс препарати-імуностимулятори, плюс ще купу всілякої лабуди. Почалася осінь, донька захворіла посеред курсу лікування. Але замість стабільних 2 тижнів прохворіла 5 днів і не дуже важко. Дуже сподіваюся, що це препарати діють.
Глаголиця• 19 октября в 10:39
Ответ дляМорковку дай
’Імунолог пояснила, що в такому випадку оті всі мультівітаміни і ехінацеї тільки гірше роблять’. Можете, будь ласка, детальніше пояснити, в якому саме випадку прийом вітамінів шкодить, бо не зовсім зрозуміло. Дякую
Морковку дай• 24 октября в 13:09
Ответ дляГлаголиця
Трохи із запізненням)))
Я не впевнена, що сама до кінця цей механізм зрозуміла. Як вона пояснила, віруси, що живуть в організмі, споживають вітаміни так само, як і інші клітини. Тільки більш активно. В мультивітамінах зазвичай дозування невелике, і не всі компоненти організму потрібні. І оскільки вірус більш ’прожорливий’, то спочатку отой мультівітамінний комплекс сожре саме він, і тільки якась маленька доза піде організму. Відповідно, вірус тими вітамінами тільки укріпиться, а організму залишкової дози ні на що не вистачить, толку не буде.
Тому нам сказали, що якщо є такі проблеми з вірусами, треба здавати аналіз, дивитися, яких саме вітамінів чи мікроелементів не вистачає, а мотім приймати не профілактичну дозу, а лікувальну. І постійно тримати на контролі показники, щоб і передозу не було, і якщо не допомагає - збільшити дозу.
Якось так)))